lekarz Maciej Eliszewski

Ginekolog położnik, USG

Ogromnie polecam pana Doktora, jest to najlepszy ginekolog u którego byłam, pierwszy, który spokojnie mnie wysłuchał, poradził, ma ogromne doświadczenie, empatię i jest bardzo wyrozumiały. Gabinet, w którym przyjmuje niedawno przeszedł gruntowny remont, wygląda przepięknie, cały stres przed wizytą znika, gdy tylko wchodzi się do gabinetu. Szczerze polecam!

U doktora Eliszewskiego leczę się od wielu lat, najlepszy Dr pod słońcem , kompetentny, taktowny, bardzo delikatny, odpowiada fachowo na kazde pytanie, przy tym ma duzo cierpliwisci. Bardzo polecam

Godny zaufania, kompetentny lekarz. A do tego cierpliwy i uprzejmy. 15 lat temu prowadził moją ciążę z pozytywnym skutkiem. Obecnie zgłosiłam się do doktora z prośbą o konsultację. Wykonał badania, wszystko spokojnie wytłumaczył. Zapewnił też dyspozycyjność w razie dalszych pytań lub wątpliwości. Wyszłam zadowolona i dużo spokojniejsza o swoje zdrowie. Szczerze polecam!

Byłam pod opieką doktora Eliszewskiego przez cały okres mojej ciąży. Już po wszystkim jestem pewna, że nie mogłam wybrać lepszego lekarza. Swoim podejściem do pacjentki wzbudza zaufanie. Jest miły i zaangażowany w swoją pracę. Zawsze chętnie i szczegółowo odpowiada na każde pytanie, poświęcając dokładnie tyle czasu ile potrzeba. Na każdym usg opowiada co widać na ekranie, pokazując dokładnie dziecko. Moja ciąża od początku nie należała do najłatwiejszych a dzięki opiece doktora teraz mam przy sobie zdrowiutkiego synka :). Z czystym sumieniem polecam każdej kobiecie, która zastanawia się kto powinien poprowadzić jej ciążę.

Nigdy się nie spieszy. Odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo szeroka wiedza Nowa specjalizacja onko Świetny facet

Nigdy się nie spieszy.
Odpowiada na wszystkie pytania.
Bardzo szeroka wiedza
Nowa specjalizacja onko
Świetny facet

Bardzo polecam Pana Doktora. Prowadził moje dwie ciąże (po długiej bezpłodności), przy drugiej osobiście wykonywał cc. Jest bardzo miły, uprzejmy, wesoły a przede wszystkim kompetentny. Ciąże potrafi tak poprowadzić, że po każdej wizycie wszelkie obawy mijają. W każdej chwili można do niego zadzwonić lub wysłać smsa i zawsze odpowiada. Dzięki intuicji a przede wszystkim profesjonalizmowi Pana Doktora mój starszy synek jest "prawie" zdrowy a mogło być źle. Natomiast mój młodszy synek był owinięty dwa razy pępowiną wokół szyi i dzięki fachowości Pana Doktora wszystko skończyło się bardzo dobrze. Ponadto w szpitalu również interesował się mną i moimi synkami. Chodziłam i w dalszym ciągu będę chodziła do Pana Doktora, a chciałam dodać że u wielu lekarzy byłam zanim trafiłam do doktora Eliszewskiego.

Pan doktor ELISZEWSKI,pracując jeszcze w Purdzie prowadził moje dwie ciaże,odebrał równiez jeden poród,jest naprawde godnym polecenia lekarzem:)kompetentny,delikatny wie co robi :)polecam z czystym sumieniem

jestem jego pacjentką od kilku lat, prowadził moją pierwszą ciążę idealnie. jest człowiekiem niezwykle kompetentnym, kulturalnym, dokładnym, uprzejmym i spokojnym. wszystko szczegółowo wyjaśnia, odpowiada na smsy i telefony, jest to lekarz którego darzę największym zaufaniem i powierzam kolejną ciążę. mimo iż przyjmuje tylko prywatnie nie żałuję tych pieniędzy-a i stawkę ma bardzo rozsądną

To jest drugi lekarz, o którym mogę powiedzieć że jest z powołania i nastawiony na pomoc innym. Wspomnę, że tym pierwszym lekarzem jest Michał Brożyna, pracujący w szpitalu wojewódzkim. Maciej Eliszewski jest dokładny, posiadający wiedzę, umiejętności. Jest słowny i nie zostawia pacjentki samej sobie. Nie chodzi też o pieniądze, bo niektórzy lekarze są mili w gabinetach prywatnych a po za nimi już nie. Pan Eliszewski w gabinecie jak i w szpitalu jest taki sam. Mam opiekę prywatnie u doktora, ale gdy trafiłam do szpitala również zajął się mną jako pacjentem i jako człowiekiem. Zresztą nie tylko mną, bo każdą pacjentką. Przeprowadził zabieg, otoczył opieką i dał nadzieję, że będzie dobrze. Cieszę się, że właśnie trafiłam na doktora. Mimo, że mam do Olsztyna prawie 100 km, jest warto jeździć. DZIĘKUJĘ

Byłam u Pana doktora i uważam,ze jest świetnym lekarzem, wszystko dokładnie wyjaśnił, jestem bardzo zadowolana z wizyty.