Lekarz godny polecenia w 100%.Pomógł mojej córce.Pełny profesjonalizm i opieka.Z czystym sumieniem polecam.Dziękuję i pozdrawiam.

Naprawdę godny polecenia i świetny chirurg.Operowal mojego syna gdy naprawdę były nikłe szanse na zachowanie jego męskości Pan dr dokonał cudu mimo że stan był beznadziejny i musial poprawiac po innym lekarzu co zapewne nie bylo proste.Rozwazny i nie podejmuje pochopnych decyzji lekarz któremu można zaufać i powierzyć swoje dziecko.Jestesmy wdzięczni dziękujemy.

Dr wspaniałe pomógł synowi z problemem urologicznym. Syn po operacji funkcjonuje normalnie. Bardzo dziękuję. Polecam gorąco.

Syn miał operację urologiczną w szpitalu dziecięcym w Olsztynie. Dr bardzo mu pomógł. Dziękuję i polecam.

Lekarz godny polecenia. Wie co robi. Operował Naszego synka, wszystko dokładnie wytłumaczył i zrobił tak jak potrzeba. Polecam 100%