dr n. med. Maciej Fortuna

2,7
2,6
2,5
2,4

Oddział nie najlepiej kojarzy mi się lekarze doniczego byle by zrobić zabieg a później niech sobie leżą czasami lekarza nie ma trzy dni na oddziale nie można się doczekać na jakieś informacje o stanie zdrowia pielęgniarki niemiłe nie polecam tego oddziału ani lekarzy tam pracujących poprostu nie ma opieki

Brak zainteresowania pacjentem nie kompetentny nie można się z nim dogadać poderwowany zresztą jak cały oddział i lekarze tam pracujacy

Polecam! Pań doktor bardzo dokładny, poświęcił mi dużo czasu i bardzo pomógł na swoim odziale ! Bardzo uprzejmy i dokładnie tłumaczy przebieg choroby !

Nie polecam pana doktora m. Fortunę ani oddziału urologicznego w którym pracuje i jest tam ordynatorem brak dyscypliny i zainteresowania pacjentem

Nie zawsze tytuły i stanowiska świadczą o kompetencji lekarza. Brak zainteresowania pacjentem oraz brak chęci pomocy. Pacjentów umawianych do niego na NFZ przyjmuje w kilka minut. Mimo dwumiesięcznego oczekiwania na wizyte wyszedłem z gabinetu bez jakiejkolwiek pomocy z jego strony. NIE POLECAM.

myslalam ze Pan Doktor z racji zajmowanych stanowisk jest osoba godna zaufania-niestety pomylka i brak zainteresowania z jego strony spowodowaly powazne komplikacje i pogorszenie mojego stanu zdrowia-Mielec to jedyne miejsce gdzie radze jechac

byłam raz u dr fortuny. miałam bóle i krew a moczu. powiedział że to zapalenie pęcherza a na jednej nerce mam 1 plame, ale to nic grożnego. bóle wracały i ja nie mogłam funkcjonować. co sie potem okazało, miałam 3 duże kamienie i trzeba było natychmiast operować bo zaczęły zatykać ujście z nerki. tak na marginesie polecam lekarzy z mielca np dr gontaszewskiego, on uratoawł mi życie bo dr fortuna to chcieł mnie chyba na cmentarz wysłać...

Nie polecam! Diagnoza dobra ale leczenie niestety nie.Wizyta kontrolna za 4miesiące,a do tego czasu gdybym nie znalazł się w Mielcu byłbym gdzie? Może pan doktor wie.

BARDZO JESTEM WDZIĘCZNY P.DR. FORTUNIE ZA LECZENIE MOJEJ ŻONY RYSZARDY D. I POLECAM SIĘ DALSZEJ OPIECE I LECZENIU .LEKARZ WG. MNIE BARDZO KONTAKTOWY I UPRZEJMY.---FRANCISZEK D.

Brak zaintresowania pacjętem!Wszystko odbywa sie jak na taśmie w fabryce byle szybciej!!!