lekarz Maciej Frankowicz

Brak wiedzy, dobry tylko w gadaniu + bardzo przymilny (uprzejmy?) Wstyd!!!! Dla medycyny, tej przychodni, innych lekarzy!!!! Szkodzi pacjentom - po co tam siedzi i zajmuje miejsce?

Brak wiedzy, dobry tylko w gadaniu + bardzo przymilny (uprzejmy?)

Pan doktor zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Na pewno super gość. Bardzo empatycznie i profesjonalnie podszedł do starszej pani z Ukrainy, która u mnie mieszka. Polecam i pozdrawiam Pana doktora.

Niesamowicie empatyczny lekarz, potrafi znaleźć wspólny język z pacjentem, angażuje się. Dawno nie zostałam tak dobrze potraktowana. Pan doktor przekazał mi kompletne informacje, które bardzo mnie uspokoiły i zbudowały w trudnej sytuacji. Polecam!

Zero medyczne!!! po jednej gwiazdce bo nie ma zera!!! Beznadziejny to za dobrze powiedziane, brak wiedzy, dobry tylko w gadaniu. Co za wstyd dla medycyny i tej Przychodni Lekarskiej!

Brak wiedzy, wiedza internetowa, brak wykształcenia, naciągacz. Robi tylko dobre wrażenie nic więcej! !!

Najwspanialszy lekarz jakiego spotkałam. Poświęca pacjentowi maksimum czasu, trafia z diagnozą w 100% i to w wielu dziedzinach a nie tylko czysto internistycznych, wyszukuje najtańsze zamienniki leków, co pozwala zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych, cały czas jest na bieżąco z nowościami medycznymi, najważniejszy jest dla niego pacjent - potrafi zostać po godzinach żeby tylko wszystkich przyjąć, empatyczny i sympatyczny... można tak wypisywać bez końca... Człowiek o wielkim sercu i ogromnych kompetencjach. Prawdziwy lekarz z powołania. Jedyną wadą jest czas spędzony w kolejce do doktora. Z racji tego, że pracuje dla ludzi a nie na akord większość osób spędza w gabinecie po ok 20 minut, przez co czas w poczekalni się dłuży. Myślę jednak, że spędzenie w poczekalni nawet 2 godzin jest warte tego, by zostać poprawnie zdiagnozowanym i skutecznie wyleczonym

Wiemy ze wyjechal do USA. Modlimy sie zeby wrocil.Bez niego nie wyobrazam sobie opieki nad moja mama. Najtanisz a skuteczne leki

Najtanisz a skuteczne leki

Bardzo dobry ,poświęca dużo czasu pacjentowi życzliwy,kompetentny

Bardzo dobry ,poświęca dużo czasu pacjentowi życzliwy,kompetentny

Dlaczego nikt tu nie mowi prawdy? Wszyscy sie boja? Dobre serce? Bo wezmie corce pacjentki wszystkie pieniadze, tak by nie mogla opiekowac sie matka umierajaca na raka w bolu? Koszt tego: mysl czemu tak zrobil, do konca zycia taka mysl. Prxeciez dostal wszystko, to jreszcze na zlosc przeszzkadzac opieke nad umierajaca matka? To jest lekarz? To zboczeniec. ocena zero nie jest odpowiednia. Jak tsakiego ocenic? Czlowiekiem nawzwac go nie mozna. Nadal nie chce powiedziec dlaczego to bylo zrobione. Zaangazowany zeby cala rodzina cierpiala, to na pewno. Czy smierc matki nie jest juz wystarczajaco ciezka dla corki? Dlaczego nie chce sie publicznie, a nawet prywatnie wypowiedziec czemu to zrobil. Prosze niech sie kazdy zapyta go o to, bo ja od 2010 roku nie mam chwili spokoju. caly czas mysle tylko, Dlaczego? Dlaczego Macieju Frankowiczu. Nie pisze dr bo to przeciez nie lekarz tylko kat. Czemu wszyscy milcza na temat takich wystepkow tego przestepcy? Przeciez to na pewno nie raz juz bylo i znow sie wkrotce wydarzy. Jesli wszyscy milvcza, to oznacza to chyba normalny standard, i mamy go podziwiac. Ze tak potrafi byc okrutny.

ŻYCZĘ SOBIE I WSZYSTKIM PACJENTOM JAK NAJWIĘCEJ TAKICH LEKARZY. WIEDZA I KOMPETENCJA IDZIE W PARZE ZE ZDROWYM LUDZKIM PODEJŚCIEM DO CHOREGO.