lekarz Maciej Gałaszek

Neurolog

2,6

Nie polecam. Lekarz nie zleca zadnych badan tylko od razu faszeruje czlowieka tabletkami. Stracilam tylko Czestokowa i pieniadze oraz zyskalam zawroty glowy PO jego Lekach.

POLECAM Z CAŁEGO SERCA, WSPANIAŁY CZŁOWIEK, JESTEM PO 4 OPRERACJACH KREGOSŁUPA W TYM 3 LĘDŹWIOWY I 1 SZYJNY KREĘGOSUPA OCZYWIŚCIE, INNYM LEKARZOM UDAŁO MI SIE PRZYWRÓCIĆ WŁADZĘ W NOGACH I RECE ALE BÓL PO OPERACJACH BYŁ NIE DO ZNIESIENIA. NIE CHCIAŁO SIE ŻYĆ , ZUS UWAŻA ŻE TYLE OPERACJI TO JESTEM ZDROWA.SZUKAŁAM POMOCY U RÓŻNYCH ORTOPEDÓW , NEUROLOGÓW WSZYSCY MÓWILI TYLE OPERACJI TRZEBA SIĘ CIESZYĆ ŻE PANI CHODZI A CUDOTWÓRCAMI NIE SĄ . W KOŃCU UDAŁO MI SIĘ TRAFIĆ DO DR MACIEJA GAŁASZKA , JAK OBIECAŁ ŻE DA RADĘ TAK ...

W KOŃCU UDAŁO MI SIĘ TRAFIĆ DO DR MACIEJA GAŁASZKA , JAK OBIECAŁ ŻE DA RADĘ TAK I ZROBIŁ, ZNIECZULIŁ MI PO OPERACYJNIE USZKODZONE NERWY I JUŻ 2 ROK CIESZĘ SIĘ W MIARE NORMALNEGO ŻYCIA, MIEWAM GORSZE DNI ALE SOBIE Z TYM RADZĘ OCZYWIŚCIE DZIĘKI POMOCY PANA DOKTORA. DZIĘKUJĘ I SZCZEŻE POLECAM.

miałam robione badanie emg .po którym mogę stwierdzić brak fachowości w tym co robi.przez kilkanaście lat miałam robione emg nerwu strzałkowego w innych gabinetach,badania były wykonywane w inny sposób, rzeczą oczywistą jest to iż przez 21 lat wyniki tych badań były negatywne ,aczkolwiek dziś pan doktor mnie "uzdrowił" twierdząc ,że : "parametry przewodzenia w zakresie strzałkowym są zachowane w 100 %. Wykonywanie pracy przez tego pana woła o pomstę do nieba :/ Tym wynikiem został podważony wcześniejszy wynik badania emg wykonanego przez dr.n.med. Macieja Makucha godnego polecenia.

Witam jestem dwa lata po operacji za którą zapłaciłem 9000 złotych. Operacie miałem 2012 r Pojechałem z bólem nogi czyli ( rwą kurczową ) a przyjechałem (zdrętwiałą nogą ) którą mam do tej pory , oprócz tego niedawno wszystko wróciło bule kręgosłupa Przez co straciłem prace bo który pracodawca będzie trzymał pracownika który nie morze dźwigać i wiecznie choruje . A Pan Maciej obiecywał że wszystko będzie po staremu , będę mógł dźwigać i pracować tak jak przed operacją ( Proszę nie wierzcie te słowa są puste drugi ras nie był bym taki naiwny ) A przykładem jest moja 10 miesięczna Córeczka której nie mogę nosić ani dźwigać Pozdrawiam MJ

Nie polecam wizyty u tego lekarza ponieważ bez wyraźnej potrzeby poleca drogi zabieg chirurgiczny w prywatnej klinice,zamiast np. wizytę u fizjoterapeuty.

Już po pierwszej wizycie trafna diagnoza. Kompetentny lekarza. Posiada również doskonałą wiedzę ogólną. Polecam

Wart polecenia, kompetentny, otwarty na potrzeby pacjenta lekarz. Miałam wrażenie, że naprawdę interesuje się moimi dolegliwościami. Zabieg wykonany w Goczałkowicach postawił mnie na nogi! Dziękuję i polecam.

Po badaniu mam wrażenie,że liczą się tylko pieniądze.Badanie pobieżne,zła diagnoza. Jak najszybszy "przemiał" pacjentów - dużo kasy.Zapatrzony w siebie,nie przyjmuje słów krytyki.Nie uznaje reklamacji.

Brak fachowości, gubi się w tym, co mówi. Neurolog, który nie za bardzo orientuje się w swojej dziedzinie. Trzeba czy nie, poleca leczenie chirurgiczne w swojej prywatnej klinice.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz,można mu w pełni zaufać.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz,można mu w pełni zaufać.