dr Maciej Góraj

2,9
2,9

Pan doktor składał mi zerwane wiązadła krzyżowe i szył rozszarpaną łąkotkę. Po dwóch miesiącach po operacji i oczywiście fizjoterapii mogę normalnie funkcjonować, a nawet uprawiać sport ! Nie byłem u lepszego ortopedy. Pan doktor bardzo uprzejmy, życzliwy, pomocny. W razie problemu mogłem przyjechać do doktora w każdej chwili. Gorąco polecam !

Dzisiaj była u tego lekarza moja 80-letnia Mama - impertynencja, brak empatii, brak kultury osobistej... "to po co Pani przyszła?" - Panie Doktorze!!!!!! wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!

Pan doktor to godny polecenia specjalista. Posiada ogromna wiedza, jest kompetentny , cierpliwie słucha pacjenta ora ma wielka kulturę osobistą .Jestem bardzo zadowolony z wizyty

Po spotkaniu z lekarzem naprawdę można czuć się jak zbity pies. Zawsze sądziłam, że lekarz powinien być empatyczny i jeżeli coś nie leży w jego kompetencji to powinien to w sposób rzetelny przekazać tak, by pacjent nie czuł się jak idiota na przesłuchaniu. Bycie dobrym człowiekiem nic nie kosztuje.

Podejście do pacjenta straszne. Przykro, że starszy człowiek po wizycie w poradni u P. Góraja faktycznie czuje się gorzej niż pies.

Lekarz godny zaufania.Wiedza ogromna,3 dzień leczenia A efekty jak najbardziej widoczne.Wystarczy ,że spojrzał ,dotknął rękami od razu trafna diagnoza.Wizyta tańsza niż w innych gab. prywatnych.Lekarz konkretny,tłumaczy wszystko .W moim przypadku chorego kolana sprawdził tez drugie.Dr.wystawil kartę opisowa do lekarza rodzinnego,bez żadnych próźb. Polecam

Bardzo fajny lekarz, moim zdaniem ma własciwe podejscie do pacjeta, dokładnie wyjaśnie na czyum polega problem oraz jak sobie z nim radzic. polecam w 100% :)

Okropny i pozbawiony kultury osobistej - ludzie nie korzystajcie z jego usług idzie do weterynarza on potraktuje was jak psa ale będzie to przyjemniejsze niż on traktuje ludzi.

brak uwag jestem zadowolona z wizyty i kontaktu z tym właśnie lekarzem

brak uwag jestem zadowolona z wizyty i kontaktu z tym właśnie lekarzem

Potwierdzam opinie wyżej, nic dodać, nic ująć.

Potwierdzam opinie wyżej, nic dodać, nic ująć.