lekarz Maciej Gordon

Anestezjolog

Z ogromną radością chciałbym podzielić się moją niezwykle pozytywną opinią na temat doktora Gordona z Poradni Bólu w Poznaniu. Jako pacjentka tej poradni przez kilka lat, miałam przyjemność doświadczyć profesjonalnej opieki medycznej na najwyższym poziomie, a doktor Gordon w szczególności zasługuje na wyjątkowe słowa uznania. W trudnym okresie mojego życia, kiedy zmagałam się z bólem i cierpieniem, doktor Gordon okazał mi ogromną empatię, zrozumienie oraz wsparcie medyczne. Jego podejście holistyczne, oparte na trosce o mnie jako pacjentkę, z pewnością odegrało kluczową rolę w moim powrocie do zdrowia. Nie umiem znaleźć ...

Jego podejście holistyczne, oparte na trosce o mnie jako pacjentkę, z pewnością odegrało kluczową rolę w moim powrocie do zdrowia. Nie umiem znaleźć słów, które oddałyby moją głęboką wdzięczność za to, jak bardzo doktor Gordon przekroczył standardowe ramy opieki medycznej.
Dziękuję doktorowi Gordonowi za to, że potrafił zobaczyć człowieka za wynikami i stanąć ponad cyframi. Jego oddanie, wrażliwość i pasja do zawodu lekarza są inspirujące i stanowią wzór dla całej społeczności medycznej. Jestem niezmiernie szczęśliwa, że mogłam skorzystać z Pańskiej opieki i za to, że stanął Pan na wysokości zadania w trudnych chwilach mojego życia. Dziękuję serdecznie!