lekarz Maciej Habrych

Ortopeda

Nie polecam tego lekarza , jest bardzo arogancki. Oczywiście poleca wizyty prywatne, pewnie dlatego że prowadzi własną praktykę. Inną proponowaną alternatywą jest napisanie skargi do Jarosława Kaczyńskiego. Wizyta trwała 5 minut, a na moje problemy polecil aktywność fizyczną, stwierdził "na oko" że to pomoże.

Doskonały lekarz uratował mi lewą rękę. Miałem zerwane przyłącze dalsze mięśnia dwugłowego w tej chwili ręka jak nowa. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie doktorze

Pan dr operował mi haluksy. Czuję się świetnie nic mnie nie boli mogę już chodzić. Polecam, lekarz z powołania.

Jestem w podeszłym wieku - chodzę do Pana dr na tzw blokady i po nich czuję się jak nowonarodzona. Długo leczyłam się na NFZ i nikt nie umiał mi pomóc, nie potrafili tak dobrze robić zastrzyków. Szkoda, że tacy specjaliści dostępni są od ręki w prywatnych gabinetach. Szczerze polecam.

Dzięki dr. M. Habrych normalnie chodzę i nie kuleję. Szybko zdiagnozował mój przypadek i co najważniejsze bardzo trafnie. Po wykonaniu trzech zabiegów moje problemy z chodzeniem mineły. Pozostali ortopedzi zalecali okłady z Altacetu. Problem tylko się pogłębiał i było coraz gorzej. Z czystym sumieniem mogę polecić i zarekomendować dr. M. Habrycha .

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Poznań"?

WCM Remedium
60-479 Poznań
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114