lekarz Maciej Hamankiewicz

2,5
2,5

Stach.

30.01.2017

Ham w szoku byłem gdy poznałem tego łapówkarza i konowała do wykańczania zwłaszcza starszych ludzi.Ten konował chyba minął się z powołaniem,a ludzi ma za nic.Chamski i przebiegły.Jego oddział powinno zbadać prokuratura,nikt tam się nie interesuje pacjentami wszyscy zostawieni są sami sobie.

Anonim

23.01.2017

To bardzo zły człowiek...Takich ludzi należy omijać szerokim łukiem.Nieżyczliwy i nieludzki. Skąd biorą się tacy...?Ten pan na pewno pominął się z powołaniem. Bo lekarzem to on nie powinien być na pewno...

m

05.03.2016

Wstyd,że takich mamy lekarzy...Jest nieludzki,chamski,arogancki.Nawet nie potrafi poprawnie wypisać recepty.Po wizycie u niego udałam się do apteki gdzie okazało sie,że lek na serce który mi wypisał nie istnieje.

Katarzyna

04.03.2016

Nie mam zastrzeżeń. Moim zdaniem normalny lekarz i można czuć się bezpiecznie pod jego opieką i innych lekarzy na oddziale.

Bogdan

10.09.2015

Ja do wpisu Anonima. Chyba pomyliłeś szpitale nazwiska a może ? a może powinieneś się udać do psychiatry bo ten dr Hamankiewicz którego ja znam Ordynator szpitala w Będzinie mnie raz i mojej mamie 2 razy życie ocali,ł zatem zmień lekarza na psychiatrę istotnie byłeś walnięty w głowę. Poza tym pod tak poważnymi zarzutami wypadałoby się podpisać a tak wyszedłeś na strusia i to z takim samym mózgiem.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Internista Będzin"?

Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza