lekarz Maciej Hamankiewicz

2,7
2,5
2,5

Ham w szoku byłem gdy poznałem tego łapówkarza i konowała do wykańczania zwłaszcza starszych ludzi.Ten konował chyba minął się z powołaniem,a ludzi ma za nic.Chamski i przebiegły.Jego oddział powinno zbadać prokuratura,nikt tam się nie interesuje pacjentami wszyscy zostawieni są sami sobie.

To bardzo zły człowiek...Takich ludzi należy omijać szerokim łukiem.Nieżyczliwy i nieludzki. Skąd biorą się tacy...?Ten pan na pewno pominął się z powołaniem. Bo lekarzem to on nie powinien być na pewno...

Wstyd,że takich mamy lekarzy...Jest nieludzki,chamski,arogancki.Nawet nie potrafi poprawnie wypisać recepty.Po wizycie u niego udałam się do apteki gdzie okazało sie,że lek na serce który mi wypisał nie istnieje.

Nie mam zastrzeżeń. Moim zdaniem normalny lekarz i można czuć się bezpiecznie pod jego opieką i innych lekarzy na oddziale.

Ja do wpisu Anonima. Chyba pomyliłeś szpitale nazwiska a może ? a może powinieneś się udać do psychiatry bo ten dr Hamankiewicz którego ja znam Ordynator szpitala w Będzinie mnie raz i mojej mamie 2 razy życie ocali,ł zatem zmień lekarza na psychiatrę istotnie byłeś walnięty w głowę. Poza tym pod tak poważnymi zarzutami wypadałoby się podpisać a tak wyszedłeś na strusia i to z takim samym mózgiem.

Musiałem iśc do niego do gabinetu żeby się mną zajęli po dwóch dniach pobytu w szpitalu w Będzinie

Lekarz uważający się za wszystkowiedzącego i bez jakichkolwiek badań potrafi stwierdzić chorobę czyli w Będzinie w szpitalu leczy jasnowidz.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!! Arogancki, prostacki, bez szacunku do pacjenta !!! Wychodzę ze szpitala w dużo gorszym stanie niż tutaj przyszedłem.

Znam przypadek osoby której Hamankiewicz podał zbyt dużą ilośc leku i osoba ta dostała udaru, inny przypadek osoby która podczas zabiegu prowadzonego przez Hamankiewicza została zarażona sepsą i prawie umarła, oraz męża chorej któremu Hamankiewicz śmiał się w twarz mówiąc "Czego pan ode mnie chce? Pana żona umiera na raka, nic nie mogę zrobić". Będzin to umieralnia na czele której stoi niejaki pan Hamankiewicz. To wstyd, że prezes Izby Lekarskiej jest tak nieodpowiedzialnym lekarzem, mającym sobie pacjentów za nic. Niestety żyjemy w takim kraju, że sprawiedliwości nie doczekamy się nigdy. ...

Liczę, że kiedyś zajmie się nim wymiar sprawiedliwości. To kwestia czasu.

super facet ,szkoda tylko że zapracowany.

super facet ,szkoda tylko że zapracowany.