lekarz Maciej Hassan-Bartz

Ginekolog

Najlepszy lekarz u jakiegokolwiek byłam. Pan doktor prowadził moje obie ciąże i obie w profesjonalny sposób. Faktycznie odbiega od innych lekarzy swoją postawą (nigdy nie czułam się jak mięso armatnie ani kolejne pieniądze tylko kobieta wysłuchana i zrozumiana a często też podniesiona na duchu ) i to właśnie sprawia,że Pana doktora nie zamienię na żadnego innego. Trafność diagnoz nawet przez telefon. Dziękuję Panie doktorze.

Ten lekarz jest niedouczony. Chodzilam i bylam zadowolona bo bylo milo i wesolo, az w koncu dotarlo do mnie, ze nie o to chodzi. Poszlam do kogos innego nie jest tak milutko , ale przynajmniej zostalam wyleczona. Dowiedzialam sie tez , ze Dr Hassan nie dokonczyl specjalizacji...

Pan doktor jest bardzo miły i dba, żeby pacjentka czuła się dobrze i komfortowo. Trochę bałam się wizyty, ponieważ znalazłam się u niego trochę przypadkowo, jednak sprawił na mnie jak najlepsze wrażenie i oby to się nie zmieniło;) Co do samego przebiegu badania to przebiega ono w dość wyluzowanej atmosferze, także nie polecam go, jeśli któraś z pań szuka lekarza podchodzącego do pacjenta w sposób oficjalny. Ja osobiście jestem zadowolona i polecam :)

Pilnie potrzebowałam wizyty i recepty na tabletkę 72 h. Pan Doktor nie robił żadnych problemów, wypytał o co chodzi i wszystko wytłumaczył tak, abym nie miała żadnych wątpliwości. Dodatkowo nie policzył sobie NIC za wizytę a byłam prywatnie. Teraz idę do P. Doktora ponownie - POLECAM!

najlepszy lekarz ginekolog jakiego znam! chodzę do niego od ok 3-4 lat i nie zamienię go na innego! teraz jestem w 6 miesiącu ciąży i miałam małe problemy (okazało się, że maleństwo uciskało mi na moczowód) zadzwoniłam do dr Macieja i PRZEZ TELEFON podał mi diagnozę po czym zalecił żeby jednak pojechać na pogotowie a tam musiało zbadać mnie 4 lekarzy i musiało upłynąć 6 dni zanim ustalili co mi jest!! najlepszy lekarz pod słońcem! w życiu go nie zmienię!!!POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Pleszew"?

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B