lekarz Maciej Jackowiak

Traumatolog, Ortopeda

Trafiłam do doktora Jackowiaka przypadkiem, ale to była najlepsza decyzja w życiu. Podarował mi drugie życie , przeprowadził skomplikowaną opetację dzięki której chodzę - nie utykam a noga jest silna .Za tydzień kolejna opetacja , ale jestem spokojna , bo wiem że operować będą mnie najlepsze ręce , że doktor Jackowiak złapie mnie za rękę przed zabiegiem , a jego troska , dobroć i wrsżliwość pomogą mi przetrwać pobyt w szpitalu. Dziękuję Panie Doktorze.

super porada polecam tego lekarza . wyjasnienie dolegliwosci i mozliwosci leczenia . ilosc poswieconego czasu odpowiednia

Doktor Jackowiak wzbudza wstępnie ogromne zaufanie i wtedy człowiek ślepo wierzy że będzie dobrze, a kiedy dostanie sie w ,,prezencie,, gronkowca w trakcie operacji i operacja jakoś ,,przypadkiem,, się nie uda, to nawet nie potrafi przyznać się do błędu. Zdecydowanie nie polecam

Pan dr Jackowski jest lekarzem z powołania. Dba o swojego pacjenta przed leczeniem i po leczeniu ( operacje)Jest wyrozumiały, nie udaje że jest mądrzejszy od Boga. Śmiało mogę powiedzieć, że takich lekarzy nam brak którzy dbają o swoich pacjentów.

bardzo dobry lekarz pomógł mojej córce gdy inni lekarze wymyślali co wizytę inną chorobę powiedział ze jej pomoże i tak zrobił polecam

kompetentny lekarz, udziela wyczerpujących wyjasnień. Przyjazna atmosfera podczas wizyty, Pan dr swoim fachowym podejsciem do pacjenta wzbudza zaufania ;)

LEKARZ KOMPETETNY UCZCIWY RZETELNY JAK PRZEPROWADZA ZABIEG TO NIE MA ZADNYCH POPRAWEK BARDZO GORACO POLECAM PANA DOKTORA

Dobry ortopeda.Bardzo doswiadczony i kompetenty.Zbyt zdawkowo traktuje pacjenta jako człowieka..Jest zadanie do wykonania i już.Ale i tak bardzo polecam.

Świetny lekarz, miły kontakt, polecam.

Świetny lekarz, miły kontakt, polecam.

polecam tego lekarza poniewasz mi pomogł dzieki niemu chodze

polecam tego lekarza poniewasz mi pomogł dzieki niemu chodze