lekarz Maciej Jackowiak

Traumatolog, Ortopeda

super porada polecam tego lekarza . wyjasnienie dolegliwosci i mozliwosci leczenia . ilosc poswieconego czasu odpowiednia

Doktor Jackowiak wzbudza wstępnie ogromne zaufanie i wtedy człowiek ślepo wierzy że będzie dobrze, a kiedy dostanie sie w ,,prezencie,, gronkowca w trakcie operacji i operacja jakoś ,,przypadkiem,, się nie uda, to nawet nie potrafi przyznać się do błędu. Zdecydowanie nie polecam

Pan dr Jackowski jest lekarzem z powołania. Dba o swojego pacjenta przed leczeniem i po leczeniu ( operacje)Jest wyrozumiały, nie udaje że jest mądrzejszy od Boga. Śmiało mogę powiedzieć, że takich lekarzy nam brak którzy dbają o swoich pacjentów.

bardzo dobry lekarz pomógł mojej córce gdy inni lekarze wymyślali co wizytę inną chorobę powiedział ze jej pomoże i tak zrobił polecam

kompetentny lekarz, udziela wyczerpujących wyjasnień. Przyjazna atmosfera podczas wizyty, Pan dr swoim fachowym podejsciem do pacjenta wzbudza zaufania ;)

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Toruń"?

ulica Podgórna 12
Orvit Clinic