dr n. med. Maciej K. Kolowcadr n. med. Maciej K. Kolowca - zdjęcie profilowe

dr n. med. Maciej K. Kolowca

Kardiochirurg

Dzień dobry! Jestem po kilku wizytach u Pana dr Kolowca. To bardzo uprzejmy,życzliwy,wyjątkowy lekarz. Za każdym razem wita szczerym uśmiechem rozładowując emocje. Teraz czekam już na operację wymiany zastawki. Nie mam żadnych obaw bo wiem że jestem w rękach rzetelnego z wiedzą i ogromnym doświadczeniem lekarza a moje życie będzie nowe,lżejsze. Dziękuję. Wdzięczna pacjentka Józefa

Dziękuję.
Wdzięczna pacjentka Józefa

Serdecznie podziękowania dla Pana dr nauk medycznych Macieja Kolowcy za szczęśliwie przeprowadzoną operację zastawki aortalnej mojej mamy Danuty Moroń oraz całemu personelowi medycznemu.

Pan dr Maciej Kolowca, to Człowiek o wysokiej kulturze osobistej! Klasa sama w sobie! To doskonały Operator! Jestem pełna podziwu i najwyższego szacunku dla Jego profesjonalizmu i wielkiej mądrości klinicznej. To dzięki przeprowadzonej przez Niego kilka tygodni temu perfekcyjnie operacji, moje serce z nową zastawką pracuje prawidłowo. Chapeau bas! Panie doktorze! Podziękowanie z Serca składa wdzięczna pacjentka Elżbieta Chruściel.

pełen profesjonalizm rzetelne podejście do pacjenta cała uwaga skupiona na pacjencie niech się uczą co poniektórzy znani niby kardiolodzy ale tylko z nazwy od dr n.med.Maciej Kolowca to prawdziwy fachowiec

Pięć lat jestem po operacji zastawki aortalnej, przeprowadzonej "pod kierownictwem "DR Macieja . Czuję się b.dobrze i z perspektywy czasu moja wdzięczność dla Pana Doktora i CAŁEGO PERSONELU jest ogromna .

Wspaniały człowiek, bardzo dobry specjalista ,kompetentny, miły i uprzejmy. 24 kwietnia 2015 r uratował życie mojemu tacie ,polecam. Dziękuję bardzo doktorze .....

lekarz godny polecenia, kompetentny, uprzejmy, świetnie przedstawia pacjentowi informacje o chorobie i możliwościach leczenia.

Panie Doktorze! Pragnę złożyć Panu wyrazy najwyższego uznania za ogromną wiedzę i doświadczenie oraz wyrazić serdecznie podziękowania za wspaniałe przeprowadzenie u mojego męża zabiegu operacyjnego, za życzliwość, wyrozumiałość i opiekę pooperacyjną, dzięki czemu mąż szybko wraca do zdrowia. Bożena Barczyk

Panie Doktorze!

Wyjątkowy lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Uśmiechnięty, życzliwy, rzeczowy, godny zaufania. Posiada wysoką kulturę osobistą i zasady godne naśladowania.

Wyjątkowy lekarz.

Panie Doktorze, bardzo dziękuję za uratowanie życia mojemu mężowi Bogusławowi Prokop, za ogromne serce, wielką wiedzę i wspaniałe podejście do pacjentów żona z dziećmi