dr n. med. Maciej K. Kolowcadr n. med. Maciej K. Kolowca - zdjęcie profilowe

dr n. med. Maciej K. Kolowca

Kardiochirurg

pełen profesjonalizm rzetelne podejście do pacjenta cała uwaga skupiona na pacjencie niech się uczą co poniektórzy znani niby kardiolodzy ale tylko z nazwy od dr n.med.Maciej Kolowca to prawdziwy fachowiec

Pięć lat jestem po operacji zastawki aortalnej, przeprowadzonej "pod kierownictwem "DR Macieja . Czuję się b.dobrze i z perspektywy czasu moja wdzięczność dla Pana Doktora i CAŁEGO PERSONELU jest ogromna .

Wspaniały człowiek, bardzo dobry specjalista ,kompetentny, miły i uprzejmy. 24 kwietnia 2015 r uratował życie mojemu tacie ,polecam. Dziękuję bardzo doktorze .....

lekarz godny polecenia, kompetentny, uprzejmy, świetnie przedstawia pacjentowi informacje o chorobie i możliwościach leczenia.

Panie Doktorze! Pragnę złożyć Panu wyrazy najwyższego uznania za ogromną wiedzę i doświadczenie oraz wyrazić serdecznie podziękowania za wspaniałe przeprowadzenie u mojego męża zabiegu operacyjnego, za życzliwość, wyrozumiałość i opiekę pooperacyjną, dzięki czemu mąż szybko wraca do zdrowia. Bożena Barczyk

Panie Doktorze!

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Rzeszów"?

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60