lekarz Maciej Karaczun

Ortopeda

Nie wiem w sumie od czego zacząć, ale wypadałoby chyba od tego, że z problemem którego ostatecznie pozbyłem się dzięki pomocy dr Karaczuna, byłem u wielu ortopedów i innych lekarzy. Wszystko zaczęło się od upadku, którego efektem było otwarte złamanie ręki. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że ręka przez nieuwagę chirurga zaczęła się źle zrastać. Odwiedzałem wielu ortopedów, którzy tylko odsyłali mnie na różne badania i do innych lekarzy. W końcu trafiłem do Orthosportu, gdzie spotkałem dr Karaczuna, który podjął się leczenia operacyjnego ręki uprzednio wyjaśniając co i jak. Nie wiem jak ta sytuacja zakończyłaby się gdyby nie jego sprawna pomoc. Naprawdę polecam, bo jest to bez wątpienia wybitny lekarz.

Serdecznie polecam! Otrzymałam od pana Maćka super pomoc, za którą jestem bardzo wdzięczna. To dobry lekarz.

Operacji kolana bardzo się bałem, ale jak się okazało, w Orthosporcie nie ma co się obawiać nawet najpoważniejszych zabiegów, bo pracują tutaj lekarze z prawdziwego zdarzenia, super ;), polecam.

Nigdy nie miałam jakichś poważniejszych problemów, które wymagałyby leczenia ortopedycznego, ale jako że zaczęłam całkiem sporo biegać, to nabawiłam się kontuzji kostki i uszkodziłem trochę kolano. Poczytałam trochę w internecie i zdecydowałam się na wizytę właśnie w Orthosporcie. To rzeczywiście dobra placówka, w której spotkać można doświadczonych lekarzy. Dzięki rehabilitacji i odpowiedniemu leczeniu ze strony dr Karaczuna, powoli zaczynam wracać do zdrowia, choć jeszcze uważam z bieganiem. Liczę na to, że w ciągu najbliższych tygodni już wszystko będzie dobrze.

Pan Karaczun to wybitny specjalista, potrafi poświęcić odpowiednią ilość czasu na zdiagnozowanie problemu. Do tej pory spotykałem tylko ortopedów, którzy wydawali się nie znać na ortopedii... tylko przepisywali przeciwbólowe leki i nic poza tym. Okazało się, że uraz stawu kolanowego wymagał leczenia operacyjnego i dopiero w Orthosporcie u pana Karaczuna znalazłem pomoc, na której tak mi zależało. Naprawdę polecam, bo to dobry lekarz.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Szczecin"?

Szpital Zdunowo i Przychodnia na Jagiellońskiej

Przychodnia Stoczniowa