dr n. med. Maciej Kazimierski

Internista, Kardiolog

Lekarz doskonały. Od wielu lat się u niego lecze. Natomiast pielęgniarki jakieś nieporozumienie. Niemiłe. Opryskliwe. Wręcz chamskie. W gabinecie prywatnym Panie powinny być mile, uprzejme i z sercem na dłoni. Oby Pan doktor jakoś zareagował, bo aż nieprzyjemnie się tam przychodzi. Gdyby nie jego osoba w życiu bym tutaj nie przychodziła.

jestem starszą kobietą i za mojego życie nie spotkałam tak znakomitego lekarza jakim jest doc.Maciej Kaźmierski

Doktora Każmierskiego poznałem 4.12.2010 na Ochojcu -jestem po zawale- człowiek który dał mi drugie życie.Inteligencja wrodzona,spokój,wyśmienita wiedza w zawodzie,czas dla pacjenta,przekazanie informacji o chorobie oraz dalszemu leczeniu.Polecam - kto trafi w ręce dr.może liczyć na fachową pomoc

W dzisiejszych czasach aż trudno uwierzyć że istnieje tak wspaniałe narzędzie w rękach Boga ten lekarz jest

Dzięki Bogu są jeszcze tacy lekarze. Nie dość, że ma wiedzę i doświadczenie, to jeszcze jest kulturalny i cierpliwy. Rzadka cecha w dzisiejszych czasach.

Wciąż poszukujesz "Internista Sosnowiec"?

Pl-SaNA-Med
Czeladź, Kościelna 5
41-250 Sosnowiec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Pusta 15
41-205 Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dental-Serwis"
al. Zwycięstwa 9
41-200 Sosnowiec