dr hab. n. med. Maciej Kaźmierskidr hab. n. med. Maciej Kaźmierski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

dr hab. n. med. Maciej Kaźmierski

Internista, Kardiolog

Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych i specjalistą kardiologiem. Prywatną praktykę lekarską mam w Sosnowcu od 1990 roku. Swoje doświadczenie w lecznictwie ambulatoryjnym nabyłem podczas wieloletniej pracy w Poradni Kardiologicznej w Katowicach-Ochojcu.

Jestem pracownikiem naukowym i nauczycielem akademickim, adiunktem Kliniki Kardiologii i Chorób Strukturalnych Serca III Katedry Kardiologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

W swojej pracy klinicznej specjalizuję się w ultrasonograficznej diagnostyce chorób naczyń tętniczych. Przez ponad 20 lat pracując w Zakładzie Kardiologii Inwazyjnej Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach-Ochojcu wykonywałem badania koronarograficzne oraz zabiegi PTCA u chorych z chorobą wieńcową.

dr hab.n.med. Maciej Kaźmierski

Bardzo dobry lekarz. Spokojny i rzeczowy . Pełne zaangażowanie w leczenie pacjenta. Polecam. Tadeusz Grodek

Duża kultura osobista, ogromna fachowość, wrażliwość na cierpienia pacjenta. Polecam gorąco Zdzisław

Duża kultura osobista, ogromna fachowość, wrażliwość na cierpienia pacjenta.
Polecam gorąco
Zdzisław

Bardzo dobry lekarz leczy mnie po zawale już 25 lat z dobrym rezultatem. Pomógł mi bardzo w trudnych momentach mojej choroby i nadal zawsze mogę liczyć na jego pomoc. Bardzo polecam.

Nic już nie da się dodać. Oby wszyscy lekarze reprezentowali podobne podejście do pacjentów. Wszystkich członków rodziny i znajomych wysyłam po pomoc do tego specjalisty.

Lekarz bardzo dobry, zaangażowany, pełen szacunek. Ale pani w recepcji, w gabinecie w Sosnowcu - tragedia. Gdyby nie lekarz nigdy bym tam nie wróciła.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Kontakt z lekarzem możliwy nawet po godzinach pracy. Rzetelne przedstawienie leczenia. Gorąco polecam

Lekarz doskonały. Od wielu lat się u niego lecze. Natomiast pielęgniarki jakieś nieporozumienie. Niemiłe. Opryskliwe. Wręcz chamskie. W gabinecie prywatnym Panie powinny być mile, uprzejme i z sercem na dłoni. Oby Pan doktor jakoś zareagował, bo aż nieprzyjemnie się tam przychodzi. Gdyby nie jego osoba w życiu bym tutaj nie przychodziła.

Godny polecenia lekarz,który widzi przede wszystkim człowieka, leki daje tylko gdy trzeba

Wspaniały lekarz, takich ogląda się tylko w telewizji a niestety rzadko spotyka na co dzień. Trafiłam do gabinetu Pana Kaźmierskiego, bo poleciła mi go znajoma i nie żałuję. Ja także wszystkim polecam.

jestem starszą kobietą i za mojego życie nie spotkałam tak znakomitego lekarza jakim jest doc.Maciej Kaźmierski