Maciej Kloczkowski

Neurolog

2,4
1,8
1,9

Nie polecam! Szkoda że nie przeczytałam opinii przed umówieniem się na wizytę. Potwierdzam to, co było już napisane. Lek Szkoda czasu na taką wizytę. Lekarz pomimo informacji o dretwieniu ręki i wczesniejszym wypadku samochodowym uznał, że nie trzeba robić dalszych badań. Wg niego jedno nie ma nic wspólnego z drugim! Jego zdaniem rezonans przeprowadza się tylko przed operacją, a do takiej wg oka pana "doktora" się nie kwalifikuję. Zweryfikuję u innego lekarza i jak się okaże, że jednak wskazanie do badania jest, to zapytam przez skargę do NFZ, czemu "doktor" żałuje skierowań na badania...

Nie słodzi ale fachowo i kompleksowo ocenia stan pacjenta, bierze pod uwagę różne aspekty choroby. Jestem zadowolona - polecam.

Witam Lekarz nie godny polecenia,nie ma możliwości tego sprawdzenia jego fachowość się nie sprawdza ,pacjent dla niego nie jest ważny,Bardzo nie miły i wulgarny.Bardzo źle nastawiony na ludzi go otaczających . Jedyna jego profesja to wypisywanie recept i leczenie tabletkami przeciw bólowymi . Odradzam spotkanie z tym człowiekiem ,podającego się za lekarza .

U tego lekarza byłam ponad rok temu z silnym bólem kręgosłupa,stwierdził że rezonans robi sie przed operacją a ja takiej nie potrzebuje,odesłał do lekarza rodzinnego z zaleceniem leczenia objawowego,czyli łykać przeciwbólowo tabletki. Pan doktor chyba nie był na zajęciach gdy mówili że tabletki nie leczą. Nie poddałam się znalazłam innego lekarza który bez wahania wysłał mnie na rezonans dwóch odcinków kręgosłupa i ...Panie doktorze kwalifikuję się do operacji!!!! zmarnowałam przez wizytę u Pana czas i zdrowie.Nie polecam

Pan doktor chyba nie był na zajęciach gdy mówili że tabletki nie leczą.

Pan doktor chyba jest jasnowidzem, bo potencjalnego pacjenta (moją Babcię) powiedział żeby wysłać do psychiatry a nawet na oczy nie widział, bo siedziała sobie w recepcji, ja sama poszłam tylko z zapytaniem. Jak tylko weszłam to zaczął rozmawiać przez telefon i podniósł na mnie głos. Nie polecam, zero kultury osobistej , do osoby czy do kobiety. Jeśli Pan to czyta to Panu polecam się zapisać do psychoterapeuty żeby Pan na pacjentach i wogole ludziach nie odreagowywał swoich własnych widzimisię.

Lekarz godny polecenia! Bardzo życzliwy i miły człowiek, a co najważniejsze przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, :)

Przede wszystkim nie jest lekarzem godnym polecenia. Nie skupia uwagi na pacjencie. Fatalne podejście. Nie mily i nie uprzejmy. Jego fachowosc pozostaje takze pod ogromnym znakiem zapytania. Szkoda czasu i nerwow na wizyte u tego pana.

Ten lekarz nie powinien być lekarzem. Nie umie leczyć tylko wypisuje recepty aby chory mógł przetrwać. Nie na tym polega leczenie. Dla niego najważniejsze to wypisać skierowanie lub lek ale tak aby coś jego przychodnia z tego miała. Potrafi skierować na badania pomimo że pacjent badania nie potrzebuje. Odradzam spotkania z tym lekarzem.

Lekarz jest bardzo nieuprzejmy. Ma gdzieś pacjeta. Była u niego moja mama strasznie źle ją potraktował.

Byłem po raz pierwszy i ostatni u tego "lekarza".Nie polecam. Bardzo zainteresowany ale odbieraniem telefonów.