dr n. med. Maciej Kococik

Dobrze ktoś wyżej napisał - lekarz, który przywraca wiarę w służbę zdrowia. Naprawdę. Nigdy nie spotkałam tak zaangażowanego, profesjonalnego a zarazem uprzejmego i z poczuciem humoru lekarza. Podjął się zabiegu, którego inny lekarz nie chciał zrobić. Dr Kococik zabieg wykonał i już zapomniałam, że w ogóle coś było robione :) życzę sobie i każdemu z Państwa abyśmy trafiali właśnie na takich lekarzy jak dr Kococik :)

Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem pod opiekę właśnie do dr. Macieja Kococika. To lekarz - profesjonalista, pełen empatii i z właściwym podejściem do pacjenta. Uważnie wysłuchał mnie, przeanalizował dokumentację, wyjaśnił dokładnie co mi dolega. Zlecił dodatkowe badania i wierzę, że zrobi wszystko, aby mi pomóc. Absolutnie polecam

Absolutnie polecam

Bardzo dobry chirurg. Mimo że przyjmuje osoby pełnoletnie podjął się leczenia mojej 15 letniej córki. Profesjonalny, empatyczny, żartobliwy, sympatyczny. Polecam. Przyjmuje w endomed Gorzów oraz pracuje w szpitalu Barlinek.

Świetny lekarz bardzo życzliwy , z poczuciem humoru dbających o swoich pacjentów a przede wszystkim przywracający wiarę w służbę zdrowia . Operacja tak dobrze wykonana że po bliznach nie będzie śladu :)

Bardzo kompetentny a przy tym życzliwy, uprzejmy i wykonuje pracę w sposób, który eliminuje i stres i strach. Szkoda wielka , że nie o wszystkich lekarzach można tak powiedzieć - ale dobrze, że mają taki znakomity wzór do naśladowania. Wyrazy wielkiego uznania i szacunku dla doktora Kococika i oczywiscie wszystkim potrzebującym pomocy gorąco polecam - bardzo wdzięczna pacjętka

Wyrazy wielkiego uznania i szacunku dla doktora Kococika

Serdecznie polecam -chirurg kompetentny i godny zaufania,kierujący się dobrem pacjenta i estetycznymi przesłankami. Operacja przeprowadzona ze szwajcarską precyzją - po bliźnie ani śladu. BARDZO DZIĘKUJĘ !

Bardzo dobry lekarz. Pelen profesjonalizm. Od momentu przyjecia do szpitala wiedzialam, ze trafilam w dobre rece.

W mojej ocenie świetny profesjonalista, uprzejmy, miły, z wielkim poczuciem humoru i cierpliwością :)) Przywrócił mi wiarę w służbę zdrowia :) Dziękuję Panie Doktorze i pozdrawiam. M. M.

Przywrócił mi wiarę w służbę zdrowia :)
Dziękuję Panie Doktorze i pozdrawiam.
M. M.

Pełen profesjonalizm, rzetelność, indywidualne podejście do pacjenta a przede wszystkim znakomity specjalista. Bardzo mi pomógł. Naprawdę bardzo bardzo polecam.

Bardzo mi pomógł.
Naprawdę bardzo bardzo polecam.

bardzo dobry lekarz,w dodatku zna sie na dowcipach,kompetentny i godny zaufania.Polecam calym sercem....

bardzo dobry lekarz,w dodatku zna sie na dowcipach,kompetentny
i godny zaufania.Polecam calym sercem....