dr n. med. Maciej Kostyk

Świetny lekarz, godny zaufania, pracuje według wytycznych. Najwyższy standard usług. Prowadził mnie dwie ciąże. Polecam z całego serca.

Prowadził mnie dwie ciąże. Polecam z całego serca.

KU PRZESTRODZE!!! Leczyłam się u doktora Macieja Kostyk ,trzy lata w celu zajścia w ciąże. Wykonał mi operację w Niepołomicach po której stwierdził min: niedrożność jajowodu i zaawansowaną endometriozę . Nie otrzymałam wypisu z wątpliwej kliniki ,opisu z operacji oraz zdjęć które obiecywał. Doktor Maciej Kostyk stosował przestarzałe metody leczenia niedostosowane do wagi i wieku klientki. Wprowadzał mnie min. w nieuzasadnioną farmakologiczną menopauzę , po której ważyłam 47 kg. Wyglądając i czując się fatalnie , zmieniłam lekarza. Po kolejnym roku leczenia , tym razem u profesora okazało się iż jest ...

KU PRZESTRODZE!!!
Doktor Maciej Kostyk stosował przestarzałe metody leczenia niedostosowane do wagi i wieku klientki. Wprowadzał mnie min. w nieuzasadnioną farmakologiczną menopauzę , po której ważyłam 47 kg. Wyglądając i czując się fatalnie , zmieniłam lekarza. Po kolejnym roku leczenia , tym razem u profesora okazało się iż jest potrzebna kolejna operacja w celu stwierdzenia co naprawdę jest przyczyną braku zajścia w ciążę. Została ona wykonana w Niemczech. Dostałam po operacji pełny opis ze zdjęciami , co było robione na moim organizmie .Lekarze oczy przecierali ze zdziwienia. Okazało się że doktor Maciej Kostyk nie zrobił NIC!!!!.Miałam bardzo małą endometriozę która nie może wpłynąć na brak ciąży oraz najważniejsze : MAM ZDROWE I DROŻNE JAJOWODY;)))))Powodem braku ciąży były polipy które zablokowały ujście.
Rokowania są bardzo ,bardzo dobre.
Straciłam przez tego lekarza cztery lata, zdrowie ,nerwy i na końcu pieniądze. Człowiek pozbawiony etyki lekarskiej oraz sumienia.

Zleca w ciąży niepotrzebne badania, które to wyniki z założenia bagatelizuje. Więc po co zleca.?! Niektóre z nich co miesiąc każe powtarzać - tym samym narażając pacjentkę na koszty i stres. Jest przy tym b.drogi. Więc posumowując póki co to lekarz dla krezusów.

Warto polecić doktora - pierwszy ktoś wytłumaczyl wszystko zajął sie jak trzeba dzięki niemu mam dziś córkę a że wizyty kosztują? Wart każdych pieniędzy

Pan Doktor prowadzi moją ciąże, która od samego początku jest zagrożona. Początki ciężkie, z dwukrotnym pobytem w szpitalu, wiele nie tanich leków, ale czego się nie zrobi aby się udało. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu Pana Doktora teraz już czuję jak dziecko kopie i to jest najwspanialsze uczucie. Nie zgodzę się z opinią, iż z Panem doktorem jest utrudniony kontakt, zawsze Pan Doktor choć nie mógł ode mnie odebrać telefonu to oddzwaniał, nieraz po kilku minutach. Polecam, można mu zaufać na pewno nie pominie żadnego drobiazgu, może nie zawsze wszystko dokładnie tłumaczy ale swoje robi i wszystkie objawy bierze pod uwagę.

Lekarz bardzo dobry w profilaktyce i "zwykłych" wizytach. Ciążę prowadzi FATALNIE. Gdyby nie inny lekarz, straciłabym dziecko. Banalizuje niepokojace objawy i ciężko się z nim skontaktować jak coś się dzieje. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Bardzo dobry fachowiec, skrupulatny w prowadzeniu dokumentacji medycznej. Mnie pomógł spełnić marzenia choć nie było łatwo, innym lekarzom wcześniej się to nie udawało i popełniali wiele błędów, które dopiero mogłam sobie uświadomić po wizytach u tego Pana Doktora. Daje mu jedyny malutki minus za to, że nieraz jest bardzo opryskliwy, ale nie to podczas leczenia jest najważniejsze, najistotniejsze jest to, iż jest skuteczny. Polecałam go swojej rodzinie, przyjaciółkom, współpracownikom, oni również skorzystali z jego profesjonalizmu i też Pan Doktor spełnił ich oczekiwania. Wszystkim parom starającym się bezskutecznie o potomstwo POLECAM.

super lekarz jako jedyny wyleczyl z powaznej choroby bym mogla miec dziecko

super lekarz jako jedyny wyleczyl z powaznej choroby bym mogla miec dziecko

Bylam u Pana dr 3 razy, na pierwszej wizycie wydał mi się bardzo uprzejmym, kompetentnym lekarzem. Po tym jak opowiedziałam mu o swoich problemach związanych z plamieniem między miesiączkami i wykrytym przez innego lekarza polipem w macicy, zlecił mi szereg badań i umówił na kolejną wizytę. Na drugiej wizycie zdiagnozował u mnie zbyt grube endometrium, polecił zażywać orgamentil, był bardzo zdawkowy w udzielanych mi informacjach, gdy zapytałam czy to bardzo poważna sprawa, powiedział, że u młodych osób nie, ale że nie może wykluczyć nowotwora. Ostatnia - trzecia wizyta to był koszmar! Pan doktor był opryskliwy, ignorował moje pytania, kiedy zapytałam, czy nabyta infekcja może być skutkiem zażywania orgamentilu, powiedział, że nie myślę logicznie, a logika jest w życiu bardzo ważna. Sądziłam, że jedna z ról lekarza, jest informowanie pacjenta - jednak nie w przypadku dr Kostyka. Kiedy skierował mnie na wyłyżeczkowanie macicy, powiedziałam, że czytałam o nowocześniejszej metodzie i czy jej się nie da zastosować (mając na myśli histeroskop), jednak Pan Kostyk nakrzyczał na mnie twierdząc że nie ma innej metody! Co drugie słowo powtarzał słowo nowotwór oraz że nie muszę u niego łyżeczkować swojej macicy.
Idąc do lekarza, płacąc mu słone pieniądze za wizytę, liczyłam na fachową opiekę i choć odrobinę życzliwości. Pan doktor zdecydowanie nie spełnił moich niewygórowanych oczekiwań.
Jestem już po wycięciu polipa, wynik badania histopatologicznego nie wykrył zmian nowotworowych i jestem wreszcie zdrowa - ale to już dzięki innemu lekarzowi.

Znakomity, fachowy, a przy tym kulturalny i sympatyczny lekarz.

Znakomity, fachowy, a przy tym kulturalny i sympatyczny lekarz.