lek. dent. Maciej Kozakiewicz

Chirurg stomatolog

Pan Doktor wyrywał mi dwie ósemki w odstępie 4 miesięcy. Podejście do pacjenta, poczucie humoru i kompetencje sprawiły, że wyrywanie ósemek nie było takie straszne. Dodam, że nie były to łatwe i szybkie ósemki do wyrwania. Polecam, oby więcej było takich lekarzy.

W chwili paniki, przemieniam się z niemowy w straszną gadułę. Dr Maciej okazał się być nader cierpliwym człowiekiem. Swoim poczuciem humoru, zapewnieniem, że jest tu po to żeby mi pomóc, wytłumaczeniem wszystkiego, przekonał mnie do tego żebym zamilkła 🫢 Nie poczułam nawet ukłucia igły nie mówiąc już o wyrwaniu dwóch korzeni. Polecam z czystym sumieniem. Człowiek pełen empatii, kompetentny, profesjonalne podejście do pacjenta.

Wyrwana 8-mka w 3 sekundy, jestem dwie godziny po wizycie i dalej w szoku, że tak szybko. Bardzo polecam :)

Szczerze, z całego serca polecam Dr. Macieja! Świetny chirurg! Podejście Doktora do Pacjenta na 6! Z resztą, cały zabieg (którego obawiałam się nieziemsko) przeszedł sprawnie i bezboleśnie również na 6! Serdecznie dziękuję za tak Super podejście i wyrozumiałość. Rzadko się to zdarza, by lekarz był tak pogodny, wyrozumiały i kompetenty! Będę polecać Pana każdemu, kto zapyta o Chirurga stomatologicznego! 🥰

Szczerze, z całego serca polecam Dr. Macieja!
Świetny chirurg!

Będę polecać Pana każdemu, kto zapyta o Chirurga stomatologicznego! 🥰

Szybkie i bezbolesne wyrwanie ósemki,polecam z całego serca,Doktor uśmiechnięty ,miły,u niego tylko żeby rwać z przyjemnością aż ,polecam !!!

Jestem świeżo po ekstrakcji ósemki . Wszystko szybko, sprawnie i bezbolesnie. Podejście do pacjenta na 6 z plusem . Pogodne usposobienie i życzliwość Pana Maćka dodaje duzo siły panikarzom, do których się zaliczam😉

Dr Maciej Kozakiewicz jest świetnym chirurgiem godnym zaufania. Interesuje się pacjentem, wszystko tłumaczy krok po kroku, tak że nawet wyrwanie ósemki nie jest takie straszne jak się wydaje. Pogodne usposobienie Pana Macieja pomaga nawet najbardziej przerażonym pacjentom. :) Każdemu kto ma obawy przed wyrywaniem zębów, a oczekuje profesjonalnego podejścia szczerze polecam dr Kozakiewicza

MIAŁAM EKSTRAKCJĘ ZĘBA 8 (I TU UWAGA! BEZBOLEŚNIE, SZYBKO I TO NA NFZ! NIEMOŻLIWE, A JEDNAK! :)). PAN DOKTOR ŚWIETNY SPECJALISTA, NIEZWYKLE EMPATYCZNY, CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU, A PRZY TYM O WIELKIEJ WIEDZY. POMIMO NIEMIŁEGO INCYDENTU DO JAKIEGO DOSZŁO PODCZAS MOJEJ WIZYTY WYKAZAŁ SIĘ OGROMNĄ CIERPLIWOŚCIĄ, OPANOWANIEM (A UWIERZCIE MI NIE BYŁO ŁATWO W TAMTEJ CHWILI ) I PERFEKCYJNYM PODEJŚCIEM DO ZAISTNIAŁEGO ZDARZENIA. CO TU WIĘCEJ POWIEDZIEĆ? FACHOWIEC JEDYNY JAKIEGO DO TEJ PORY SPOTKAŁAM NA SWOJEJ DRODZE. POLECAM WSZYSTKIM TEGO DOKTORA! ps. Panie Doktorze, życzę jak najmniej KRZYKLIWYCH, ROSZCZENIOWYCH PACJENTÓW ...

ps. Panie Doktorze, życzę jak najmniej KRZYKLIWYCH, ROSZCZENIOWYCH PACJENTÓW i proszę się nie zmieniać, jest Pan Świetny!

Szybko, sprawnie i bezboleśnie usunięta zabiegowa ósemka. Polecam Pana doktora ! Specjalista jakich mało.