lek. dent. Maciej Kozłowski

Pełny profesjonalizm! to nie była łatwa decyzja, ale w końcu trzeba było o siebie zadbać, przyjaciel polecił doktora Macieja Diagnoza i wyznaczenie etapów leczenia okazały się w 100% trafione. Od razu wyczuwa się doświadczenie lekarza, a jakość sprzętu w gabinecie robi wrażenie, wiem co mówię, ponieważ to nie był jedyny gabinet stomatologiczny jaki odwiedziłam Super!!!

Pełny profesjonalizm!

Świetny lekarz, człowiek z pasją o czym świadczy ilość pacjentów nie zmieniająca się od lat. Szczerze polecam każdemu.

wreszcie jakiś normalny dentysta,stosunkowo przyzwoity cennik ,protetyka na implantach wyszła super ,mogę się wreszcie uśmiechać

super stomatolog ,zmienił moje podejście do dentysty i expresowo wstawił brakujące zęby ,kapitalnie wyposażone gabinety , polecam

super stomatolog ,zmienił moje podejście do dentysty i expresowo
wstawił brakujące zęby ,kapitalnie wyposażone gabinety , polecam

miałem zrobiony zabieg w znieczuleniu ogólnym przez doktora Kozłowskiego , mimo wielkiego strachu obyło sie bez jakichkolwiek komplikacji a doktor usunął mi aż 11 zębów- korzeni i 4 leczył uważam że jest godny polecenia.

uważam że jest godny polecenia.

Bardzo uprzejmy lekarz ,objaśnił mi mój problem zdrowotny a następnie zaproponował różne rozwiązania leczenia protetycznego.Usunięcie zębów których się bałam odbyło się bezstresowo i w miłej atmosferze,doktor rozładował mój stres doskonale.Wybrałam wcale nie najdroższe rozwiązanie protez i jestem bardzo zadowolona.polecam Ewa

super i fachowo polecam leczenie w mikroskopie

super i fachowo polecam leczenie w mikroskopie

polecam , uratował mi zęba lecząc w mikroskopie,którego inny lekarz chciał usunąć

polecam , uratował mi zęba lecząc w mikroskopie,którego
inny lekarz chciał usunąć

super,u doktora miałam zabieg znieczuleniu ogólnym, kompleksowo i fachowo polecam

super,u doktora miałam zabieg znieczuleniu ogólnym,
kompleksowo i fachowo polecam

w 5 minut nie da się dobrze wyczyścic zęba