dr n. med. Maciej Krajewski

Traumatolog, Ortopeda

Super Lekarz pelny profesjonalizm polecam .Wytłumaczył wszystko dokladnie szybki termin operacji .Godny polecenia

dr Maciej Krajewski to wspaniały ortopeda - każdemu, kto ma problemy z kolanami polecam; przekonałam się na sobie.

Wstretny i bezczelny, jedyne co potrafi to ublirzac pacjentowi jak by byl kims z marginesu, nie spotkalam tak chamskiego czlowieka a co tu dopiero lekarza!!!!

Gorąco polecam , moja wizyta była krótka ale treściwa teraz czekam na decyzje pana doktora i jego kolegów czy będą mi naprawiać to co jeden z poznańskich kon..... już 8 lat temu powinien zrobić.

Zaczełeś leczyć się u Dr. Krajewskiego? zastanów się ! Ja osobiście odradzam... W skrócie opisze moją historię. 12 lat temu miałem wypadek samochodowy doznałem złamania prawej kości udowej, która została zespolona metalem DHS. Noga po urazie skróciła się dwa centymetry odczuwałem dyskomfort podczas chodzenia pobolewały mnie trochę kolana. 4 lata temu trafiłem po znajomości do Pana Doktora. Gość wydał się fajnym lekarzem, było z nim o czym rozmawiać. Jak wcześniej napisałem odczuwałem dyskomfort przez krótszą prawą nogę więc szukałem u Dr. Krajewskiego pomocy. Zaproponował mi On leczenie, więc mówię sobie dlaczego nie. Gość jest fajny trochę pocierpię i bedzie ok. Leczenie zaproponowane polegało na skróceniu zdrowej lewej nogi o 2 cm. W celu wyrównania postawy ciała. operacja wykonana, cierpienie, poruszanie się o kulach, ale na to byłem przygotowany. Z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej. Monitowałem Panu Dr. bóle kulenie na zoperowaną nogę, plus pojawiły mi się bóle kręgosłupa usłyszałem że to jakieś zapalenie. Następnie umówiłem się do firmy Dyna-Splint gdzie wcześniej robiono mi wkładki wyrównujące (ortopedyczne) pod prawą nogę uszkodzoną po wypadku. Tutaj świat mi się zawalił usłyszałem od Dr. Hess-a że to ciekawa historia, gdyż teraz mam krótsza nogę tą operowaną o 2cm (lewą). Ta wiadomość mnie załamała. Następstwa nie udanej operacji asymetria ciała, potworne bóle, zwyrodnienia, każdy krok to ból nie do opisania jednym słowem katastrofa. Dziś moje życie wygląda tak każdy dzień to zmaganie się z bólem który jest nie do wytrzymania nie mogę normalnie funkcjonować, żyć pracować, opiekować się dwójką dzieci więcej dnia leże lub siedzę jak bym mógł cofnąć czas to chciałbym nigdy nie spotkać Dr. Krajewskiego

Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Doprowadził mnie do pełnej sprawnośći, gram w tenisa, jezdze na nartach itp. Wielokrotnie polecałem znajomym - wszyscy zadowoleni.

Świetny lekarz. Wykonał u mnie artroskopię kolana i zalecił bardzo intensywną rehabilitację, ponieważ moja praca wiąże się z ruchem. Efekt? Po 2 miesiącach wróciłam do pełnej aktywności - na początku miejscami z bólem, a później już bez :) Dzisiaj treningi sprawiają mi ból czasami, gdy naprawdę przesilę kolano - np. po 8 godzinach ćwiczeń. Normalnie w ogóle nie czuję bólu. Polecam go każdemu, ale zaznaczam - ten człowiek nie ma czasu na kontakt z pacjentem - działa konkretnie, ale czuje się tłum jego pacjentów. W tym przypadku jednak ponad życzliwe i długie rozmowy wyjaśniające z pacjentem stawiam precyzję, kompetencje i talent tego lekarza :)

świetny lekarz! pomógł mi i polecam go wszystkim znajomym!! Paweł K.

świetny lekarz! pomógł mi i polecam go wszystkim znajomym!!
Paweł K.

Leczył moją córkę.W krótkim czasie wyznaczył termin artroskopii z NFZ, {a jesteśmy z Bydgoszczy}, kontaktował się telefonicznie, zawsze był miły.Polecił mi nawet hotel w Sremie.Nie wyobrażam sobie, że mógłbyy być niemiły.Może pacjent był OSZOŁOMEM????

nie polecam, przy pierwszej wizycie zrobil w sumie dobre wrazenie poniewaz zlecil badania usg aby widziec co sie dzieje ze sciegnem, zrobil wywiad srodowiskowy itp, ale druga wizyta to byla masakra zobaczyl wyniki i w sumie powiedzial ze nie jest dobrze. sposob leczenia - jaki sposob? wszystko trzeba bylo od niego wyciagac, zadnego planu leczenia tylko takie podpowiedzi typu jak sie Pan bedzie rosciagal to po dwoch trzech latach powinno byc dobrze i w ten desen. Nie polecam strata pieniedzy.