lekarz Maciej Król

Ortopeda

Lekarz, ktorego rekomendowala bym kazdemu z jakimkolwiek ortopedycznym problemem ! Bardzo profesjonalny i etyczny , Z ogromna wiedza , ktora caly czas poglebia , Niesamowite doswiadczenie . Musze jeszcze Wspomniec o wysokiej kulturze osobistej , opanowaniu i spokojnej atmosfery w czasie wizyty co jest Bardzo wazne dla pacjenta! Wiecej takich lekarzy !!!

Świetny specjalista, godny polecenia, poświęca się pacjentowi. Odpowiada na różnorodne pytania dotyczące choroby, spokojny, profejsonalny!

Maciej Król, gdyby nie on nie jeździł bym dzisiaj na nartach a dzięki niemu śmigam aż miło! Pełen profesjonalizm, fachowość i pewna ręka /wiem co mówię, jestem po artroskopii kolana/ a przy tym ciepły, miły i uczynny człowiek, mało jest w dzisiejszych czasach takich lekarzy.

To prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie , godny polecenia.

To prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie , godny polecenia.

Lekarz jakich mało, z wielkim poswieceniem. Goraco polecam.

Lekarz jakich mało, z wielkim poswieceniem. Goraco polecam.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Żywiec"?

Artur Munk

Chirurg ogólny