Maciej Krynicki

Endokrynolog

1,8
1,5
1,4

Odradzam dr Krynickiego opryskliwy gburowaty nie słucha pacjenta bezczelny najgorszy lekarz do którego poszłam Nie polecam nikomu kto myśli o zdrowiu powinien miec zabrane prawo wykonywania zawodu lekarza

Moja mama 80 lat po wyjściu od lekarza rozpłakała się . Nigdy w życiu nie była tak źle potraktowana. Opryskliwy, rozkazujący, nie pozwolił nic powiedzieć tylko sam dyrygował gdzie ma usiąść, gdzie ma położyć torebkę i teczkę z wynikami . Lekarze powinni pomagać, niestety Pan doktor do tego się nie nadaje. Jak można doprowadzić kobietę w podeszłym wieku do łez swoim zachowaniem? Zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam.

Szkoda czasu i zdrowia !!! Po kontakcie z tym panem można się naprawdę rozchorować . Zero empatii . Można tylko odpowiadać na pytania ( nie zawsze mądre ) . Pierwszy i ostatni raz miałem kontakt z tym człowiekiem .

Polecam tego lekarza, nie prowadzi niepotrzebnych rozmów, rzeczowy, pewnie nie wszystkim to odpowiada, ale ja lubię takie konkretne, bez zbędnych słów, podejście specjalisty do pacjenta, tym bardziej że wyniki są bardzo czytelne. Choruję od ponad 10 lat, byłam pod opieką kilku endokrynologów, mam usuniętą tarczycę i muszę przyjmować eutyrox codziennie i do końca życia, i doktor Krynicki, jako jedyny lekarz, wystawia recepty na lek na cały okres do następnej wizyty, dodatkowo przy każdej wizycie od razu wyznacza termin następnej; jest to ogromne ułatwienie, bez niepotrzebnego biegania po kolejną receptę, czy wzynacznie nowego terminu, bez problemu w razie potrzeby wystawia skierowanie na niezbędne badania potrzebne do ustalenia dawki leku. Byłabym wdzięczna, gdyby każdy spacjalista tak traktował mnie, jako pacjentkę.

Nieuprzejmy człowiek , traktuje pacjenta przedmiotowo. Osobiście odradzam . Wyszłam z wizyty w ciężkim szoku nigdy nie zostałam tak beszczelnie potraktowana .

Do pana Krynickiego chodziłam od dzieciaka, z racji tego, że nie było pod ręką innego specjalisty. Sumiennie ignorował moje wyniki, podwyższone TSH, fatalne USG tarczycy. Przez całą "terapię" nie przepisał mi leków, twierdząc, że jestem na to "zbyt młoda". Kolejny endokrynolog, do którego się udałam, złapał się za głowę i natychmiast przepisał niezbędne leki. Zmarnowałam wiele lat na słuchanie o tym, że nie warto brać leków w tak młodym wieku, a przez to mój stan bardzo się pogorszył. Doszło do tego, że oprócz oczywistej niedoczynności tarczycy i zespołu Hashimoto pojawiło się również kilka innych schorzeń na tle hormonalnym. Mam wielki żal do pana Krynickiego. Ufałam mu jako specjaliście, a jego obojętność wpędziła mnie w liczne choroby.

Nie polecam lekarza po każdej wizycie jestem roztrzęsiona opryskliwy i gburowaty nie słucha pacjenta z łaską przyjmuje chorych

Opinię dodaję jako pacjent przyjęty w ośrodku zdrowia. Lekarz nie dający dojść do glosu. Na zalecenia z Gliwic, powiedział, że go nie iteresują. Na usg szyi po wycięciu tarczycy i raku Bethesda VI nawet nie spojrzał bo mówi, ze on wie co tam jest. W ostateczności wyprosil mnie z gabinetu, gdyż dążyłam aby zmienił mi dawkę euthyroxu ( złe wyniki TSH) W skrócie opis doktora.A wszystko zgadza się z opisem negatywnych opinii . Nie polecam!!!! Powinien iść na emeryturę- przykre :(

W skrócie opis doktora.A wszystko zgadza się z opisem negatywnych opinii .
Nie polecam!!!! Powinien iść na emeryturę- przykre :(

Doktor bardzo niemiły, a nawet bezczelny. Poszłam z nadzieją, że jakiś lekarz końcu dobrze dobierze leki i wyjaśni sprawę jasno, niestety na marzeniach się skończyło. Na pytanie czy to normalne, że dosyć sporo przytyłam, otrzymałam odpowiedź, że "jestem gruba, bo mama jest gruba". Liczyłam na odpowiedź typu zmiana w diecie, dodatkowy ruch lub bliższe przejrzenie nie chorobie. Myślałam, że lekarz jest po to, aby leczyć. Przekonałam się, że doktor Krynicki ma inne poglądy kończące jedynie na wystawianiu recept i braku normalnego dialogu. Nie polecam.

Nie polecam.