Maciej Krzak

Nie znam lepszego specjalisty ortopedy. Dziękuję Panie Doktorze za wyleczenie, za cierpliwość do mnie.

Cudowny lekarz, wiedza , fachowośc, cierpliwość na najwyższym poziomie! Diagnoza postawiona bez błędnie! Właśnie dochodzimy do siebie po rekonstrukcji acl! Polecam z czystym sumieniem!

Na wizycie jest bardzo miły i uprzejmy, wszystko tłumaczy tak żeby zrozumieć.Jest świetnym lekarzem polecam.

bardzo dobry lekarz, groziło mi, że nie będę chodził, a on mnie tak skutecznie zoperował, że chodzę do dziś

Do doktora Krzaka trafiłam po wypadku samochodowym, po którym miałam problemy z poruszaniem się+uporczywy ból. Doktor podjął leczenie i teraz po kilku miesiącach jest o niebo lepiej niż było, ból mi już nie dokucza, jeszcze tylko nie mogę się doczekać aż zacznę biegać :)

Bardzo dobry lekarz z powołaniem. Na wizycie jest bardzo miły i uprzejmy, wszystko tłumaczy tak żeby zrozumieć

Profesjonalista, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania i przede wszystkim dobrze leczy!! Widać, że zależy mu na pacjencie, żeby doszedł do zdrowia i sprawności. Bardzo dziękuję za pomoc Panie Doktorze

Mogę tylko podpisać się pod wcześniejszymi opiniami o doktorze, widać, że jest profesjonalistą w swoim fachu

Podczas meczu koszykówki doznałem kontuzji kolana. Pierwszy lekarz z którym miałem kontakt po wypadku stwierdził, że już nigdy nie zagram w koszykówkę i powinienem się cieszyć jeśli w ogóle będę mógł normalnie chodzić nie kulejąc. Strasznie mnie to dobiło ale znajoma mamy powiedziała mi o Doktorze i udałem się do niego na wizytę po której wyszedłem pełen nadziei! Od tamtego momentu minęło pół roku a ja właśnie dziś rozegrałem swój kolejny mecz :)

wspaniały lekarz i człowiek! po wypadku miałam problemy z chodzeniem ale na szczęście trafiłam na dr i jestem na dobrej drodze do odzyskania sprawności. polecam wszystkim!