lekarz Maciej Kubicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny, USG

Pan Maciej Kubicz to kompetentny ,uprzejmy, cierpliwy lekarz. W kazdej sytuacji można skontaktować się z nim w przypadku problemu zdrowotnego i poprosić go o radę. Dziękuję za opiekę i cierpliwość.

Dla zainteresowanych Doktor Maciej obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej pod kierownictwem prof. K. Ziaja i mam nadzieję i pewność że ją zakończy z sukcesem!!! ps. A dla tych co im w życiu nie wyszło niech patrzą na swoje umiejętności i wiedzę :) Doktorze pozdrawiam i trzymam kciuki !!!

Doktorze pozdrawiam i trzymam kciuki !!!

Naprawdę bardzo kompetentny chirurg z bardzo uprzejmym podejściem do pacjenta. Poznałam przy chorym ojcu masę lekarzy ale ten jest jednym z dwóch o którym mogę powiedzieć że ufam mu w 100%. Dziękuję za wszystko panie Macieju K.

bardzo pozytywnie oceniam tego lekarza kompetentny , uprzejmy ma czas na rozmowę i wytłumaczenie choroby, godny polecenia

Bardzo dobry chirurg. Szybko i trafnie postawił diagnozę. Duży plus za krótki czas oczekiwania. Dzięki panu doktorowi mogę sprawnie chodzić.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Wodzisław Śląski"?

dr

Wodzisław Ślaski
Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Wodzisław
26 Marca 51
Centrum Medyczne "MEDHOUSE"