lekarz Maciej Kupajski

Urolog

Duża fachowość,duża życzliwość,ogromna dobroć.Gdyby tacy lekarze wszyscy byli,napewno nie byłoby problemów ze służbą zdrowia.Panie Doktorze...tak trzymać

Lekarz bardzo uprzejmy wyrozumiały dbający o swoich pacjentów szybkie postawienie diagnozy POLECAM W 100%

Diagnoza natychmiastowa,trafność stuprocentowa,leczenie trafiona,radość życia przywrócona::-). Po problemie ani śladu. Polecam gorąco.

hhmm.. Niestety nie mogę napisać zbyt dobrze o Panu Dr. Plusem chyba jedynym jest to, że jest bardzo uprzejmy i na tym plusy się kończą. przez jakieś pół roku leczył mnie z zapalenia prostaty... owszem i w moim wieku może się zdarzyć (22), ale problem w tym, że to nie było zapalenie prostaty, a zwykłe zapalenie pęcherza (tak stwierdził mój obecny lekarz). po 2 m-cach leczenia u drugiego Dr. po problemie ani śladu.... i to jest chyba wystarczająca opinia. Ogółem wizyta trwała zawsze jakieś 2 minuty.. wypisanie recepty na leki ...

hhmm..
Niestety nie mogę napisać zbyt dobrze o Panu Dr.
Ogółem wizyta trwała zawsze jakieś 2 minuty.. wypisanie recepty na leki bez recepty :) Mam wrażenie, że jakvbym poszedł na wizytę prywatną, to inaczej by sprawa wyglądała .
Aha i to zapalenie prostaty to chyba poznał po moich oczach, bo żadnych badań nie miałem :) .

Zdecydowanie polecam Pana Doktora Macieja Kupajskiego. W pełni spełnil moje oczekiwania i jest profesjonalistą! Uprzejmość i chęć pomocy ze strony Pana Doktora jest godna pochwały i nietuzinkowości podejścia do pacjenta. Nie szukajcie nikogo innego- Pan Doktor Maciej Kupajski jest SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE! ŁB

Zdecydowanie polecam Pana Doktora Macieja Kupajskiego.
W pełni spełnil moje oczekiwania i jest profesjonalistą!

ŁB

Wciąż poszukujesz "Urolog Sosnowiec"?

Jaworzno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Agrotex Leszek Gajek