Maciej Kuskowski

Urolog

Prawdziwy lekarz i dobry człowiek. Od początku wzbudził moje zaufanie, konkretny, cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Miałam przeprowadzony przez doktora zabieg w szpitalu. Wszystko poszło rewelacyjnie. Pozbyłam się kamieni nerkowych z którymi nikt nie umiał sobie poradzić od 10 lat.Na każde moje pytanie, zawsze otrzymywałam wyczerpującą odpowiedż.Wysoka kultura osobista, oddanie pacjentowi, wiedza i fachowość oraz doskonałe zdolności jako operatora. Polecam gorąco to lekarz z powołania.

Prawdziwy lekarz i dobry człowiek.

W pełni podzielam wcześniejsze opinie. Dodam tylko, oprócz najważniejszych: kompetencji i taktu - rzeczowy, skromny facet. To co mówi- robi i się sprawdza. W moim przypadku w 100%, ale to chyba w dzisiejszych czasach wymierający gatunek.

polecam tego lekarza jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą za nim poda diagnoze musi miec komplet badań jeżeli masz problemy urologiczne to tylko tem lekarz.

Bardzo sympatyczny lekarz. Cierpliwie i z uwagą wysłuchuje pacjenta. Delikatnie prowadzi badania, zadaje bardzo kompetentnie pytania o dolegliwości. Uprzejmy i grzeczny. Bardzo starannie przeprowadza wywiad, wypytuje o histrorię choroby, przyjmowane leki. W ciągu niecałych 6 miesięcy moja prostata pokornie uległa lekom zaleconym przez Pana Doktora. Obecnie miło wspominam leczenie i jestem wdzięczny za pomoc uzyskaną w trakcie kuracji.

Super lekarz,z dużą cierpliwoscią do pacjenta.Bardzo pomógł mojemu tacie, który był u nie jednego urologa w Olsztynie.Oby więcej takich lekarzy jak dr Kuskowski. Polecam

Polecam

Wciąż poszukujesz "Urolog Olsztyn"?

dr
Maciej Fedoniuk