lekarz Maciej Laskowski

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Nie polecam tego lekarza. Podczas wizyty badanie odbyło się poprzez spojrzenie na uszkodzona kończyne (bez dotyku, bez wykonywania jakiś ćwiczeń ). Pan Laskowski nie powiedział mi co może mi dolegać, czemu mogło mi się to stać ani jak powinnam teraz o kontuzjowana kończynę dbać. Zlecił mi RTG które miałam zrobić natychmiast po wyjściu z jego gabinetu, okazało się to niemożliwe i najbliższy termin był za dwa dni. Pan Laskowski powiedział że zadzwoni do mnie jak będzie wynik RTG ale nie zadzwonił. Nie otrzymałam zwolnienia choć o nie pytał.

Po miesiącu od artroskopii kolana wróciłem do pełnej sprawności. Diagnoza, leczenie i operacja wzorowa.

Doskonały lekarz, diagnoza rzeczowa i trafna, wybór leczenia zawsze dostosowany do wieku i kondycji pacjenta. Leczenie jest kompleksowe, bo nie ogranicza się tylko do wizyty w gabinecie, lecz pan Maciej organizuje wszelkie dodatkowe badania, zabiegi i usługi konieczne do leczenia i rehabilitacji pacjenta. Wierzę mu całkowicie i z pełnym zaufaniem oddaję się w Jego ręce.

Dr Laskowski to prawdziwy profesjonalistą. Widzi to czego inni ortopedzi nie zauważają, kompetentny, rzeczowy i sympatyczny. Polecam.

Znakomity lekarz. Rzeczowy, kompetentny, bardzo życzliwy pacjentowi. Stawia bardzo trafne diagnozy i proponuje zabiegi najlepsze dla pacjenta. Kompleksowe leczenie, operacja i opieka pooperacyjna na najwyższym poziomie. Wszystko jest na medal: współpracujący podczas operacji lekarze, pielęgniarki, wyposażenie sali operacyjnej i pooperacyjnej, a także staranna opieka doktora Laskowskiego w dłuższym okresie po zakończeniu zabiegu. Rekomenduję dr Laskowskiego jako najlepszego ortopedę w Trójmieście.

Leczę się u dr Macieja Laskowskiego od kilku lat. Jestem bardzo zadowolony z jakości jego usług, w tym dbałości o pacjenta i otwartości na jego problemy, a także szybkości organizowania potrzebnych badań. Będę nadal leczyć się u niego bo to doskonały ortopeda. Szczerze polecam go wszystkim osobom z problemami ortopedycznymi.

Ja mam mieszane uczucia co do niego. Najpierw był zachwyt z naszej strony, z czasem entuzjazm opadał. Drogi jak diabli i tylko pierwsza nasza wizyta była dłuższa, z tłumaczeniem choroby i leczenia. Teraz wizyta trwa pięć minut, kasę bierze i natychmiast nas spławia.

MIAŁAM ROBIONĄ ARTROSKOPIĘ KOLANA TRZY LATA TEMU. DO TEJ PORY( ODPUKAĆ)JEST OK I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. PRAGNĘ ZAUWAŻYĆ,ŻE PRZED ARTROSKOPIĄ MIAŁAM OGROMNE PROBLEMY NIE TYLKO Z PRZYSIADEM CZY KLĘKIEM, ALE NAWET Z CHODZENIEM. TERAZ CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE I NIE NARZEKAM NAWET NA ZMIANĘ POGODY. GORĄCO POLECAM PANA DOKTORA LASKOWSKIEGO. P.S. PANIE DOKTORZE JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I ŻYCZĘ SATYSFAKCJI Z WYKONYWANEGO ZAWODU. NIECH DALEJ PRZYNOSI PAN LUDZIOM ULGĘ W CIERPIENIU.POZDRAWIAM SERDECZNIE:-)

dziecko 6 lat po powaznym złamaniu reki. diecko miało iśc do kontroli w cigagu 5-7 dni doktor laskowski powiedzial ze absolutnie dziecka nie przyjmnie bo do niego trzeba przyjsc o 5 rano nadmienie tu ze mam tez 5 letniego syna z ktorym mósiałam isc w tym samym dniu do chirurga dzieciecego w innej przychodni i po tej wizycie ktora odbyła sie i tak o wczesniejszej godzinie pojechalam do doktora laskowskiego z prosba o pzryjecie mi 6 let iego syna. mało tego z wyrzutem powiedzial że nawet nie wie jak ma to dziecko leczyc bo nie mam zdjecia ze szpitala. masakra ten lekarz to jakas wielka porazka . Ja byłam z wizyta na nfz może gdybym poszła prywatnie i zapłaciła doktor przyjał by mnie z otwartymi rekami!!!! nikomu nie polecam tego lekarza!!!!

Osiem miesięcy trwało moje leczenie u Pana Dr. Miałem dość poważne złamanie goleni składane zespoleniem zewnętrznym. Pan Laskowski jako jedyny lekarz w Trójmieście nie zrobił "dużych oczu" na widok mojej nogi. Wizyty kontrolne odbywały się co miesiąc. Informacje przekazywane były w sposób prosty i rzetelny. Podejście do pacjenta rewelacyjne a przede wszystkim szczere, idzie się dogadać w każdej kwestii. Wyjęcie "śrubek" udało się zrobić na NFZ za co jestem bardzo wdzięczny. Gorąco polecam.