dr n. med. Maciej Lenarcik

Weterynarz

W każdych wyznaczonych elementach wizyty daję po 6 gwiazdek, niestety nie mogę tego zaznaczyć. Pan dr Lenarcik okazał się niezwykle uprzejmym konkretnym i z ogromną wiedzą i doświadczeniem lekarzem. Wszystko starannie tłumaczył i bardzo nas uspokoił , nasz pies ma padaczkę. Nie rozumiem negatywnych opinii krążących w internecie, które omal nas odstraszyły ... na szczęście trafiliśmy tam pomimo opini. Radzę wszystkich nie sugerować się tym co piszą, warto przekonać się samemu bo przede wszystkim chodzi o zdrowie naszych przyjaciół :) polecam !

lekarz najwyższej klasy bardzo pomógł mojemu rodezjanowi choć już teraz nie ma go wśród nas bo nie można było mu pomoc ale polecam wszystkim tego lekarza jeśli ktoś potrzebuje dobrego lekarza a w szczegolnosci neurologa

Wciąż poszukujesz "Weterynarz Warszawa"?

Przychodnia weterynaryjna Marysin

FELICAN -VET