lek. dent. Maciej Maciejewski

Super dentysta jestem bardzo zadowolony wizyta przebiega bardzo przyjemnie widać profesjonalizm i super podejście do pacjenta Zawsze będę wracał z całego serca polecam

Zawsze będę wracał z całego serca polecam

Rok leczenia zębów u tego dentysty - kontrole mówiące ze zęby są okej !!! Po wizycie u innego dentysty okazuje się ze do leczenia jest 21 zębów !!!!! W tym zęby które niby leczył !!!!! Nie polecam z całego serca !!!!

Profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta przebiega bez najmniejszego problemu. Nie odmawia pomocy w razie nagłego przypadku. Serdecznie polecam!

Bardzo dobry lekarz. Z czystym sumieniem mogę polecić. Cierpliwym, dokładny,spokojny. Dla tego lekarza liczy się pacjent .

Bardzo profesjonalnie, niska cena, dokładność, dużo poświęconego czasu, wszystko naprawdę ok, polecam

Super lekarz, godny zaufania! Pan Maciejewski profesjonalnie podchodzi do pacjenta z delikatnością.

Bardzo dobry lekarz. Zawsze kompetentny i bardzo uprzejmy. Charakteryzuje się dużą cierpliwością i delikatnością. Nawet mój mąż przekonał się do dr. Maciejewskiego i teraz bez obaw wchodzi do gabinetu dentystycznego. Lekarz godny zaufania.