lekarz Maciej Masztalerz

Psychiatra

Nieoceniona pomoc w leczeniu mojego przypadku. Kilkumiesieczne spotkania pozwoliły mi stanąć na nogi. Poza tym przebieg leczenia spełnił moje oczekiwania i odzyskiwanie zdrowia ,następowało etapami ,w zadowalającym czasie.

Dzięki Doktorowi wyszłam z okrutnej depresji,z którą zmagałam się baaardzo długo! Mimo,że są to dość drogie prywatne wizyty, powrót do zdrowia i humoru jest bezcenny! Polecam

Korzystam z leczenia u tego lekarza od kilku miesięcy (depresja). Bardzo kompetentny, poświęcający całą uwagę pacjentowi, wnikliwie zbierający informacje, potrafiący słuchać, nie traktuje pacjenta jak kolejnego petenta do "odhaczenia". Jasno i konkretnie opisuje i wyjaśnia charakter choroby, sposób leczenia, prognozę. Warto zadawać pytania, nie zbywa zdawkowymi odpowiedziami. Nie odnosi się do ogółu, skupia się na problemie i historii pacjenta.

bardzo dobry psychiatra leczy mnie juz pare lat jestem bardzo zadowolona

bardzo dobry psychiatra leczy mnie juz pare lat jestem bardzo zadowolona

Ten lekarz jest na bieżąco z wiedzą medyczną jak również zależy mu na wyzdrowieniu pacjenta, on nie odpuszcza. Jest z pewnością bardzo pracowity , pracuje z dużymi efektami w szpitalu , a dopiero po pracy prowadzi praktykę lekarską. Zależy mu plus poparte jest to wiedzą. Polecam!!! Dzięki niemu normalnie funkcjonuję. Jest bardzo przenikliwy , wie dużo o pacjencie, rozmawia z rodziną.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Toruń"?

Szeroka 25
Toruń