lekarz Maciej Masztalerz

Psychiatra

Nie polecam. Nietrafiona diagnoza, źle dobrane leki. Najważniejszy moment podczas wizyty dla Pana doktora była płatność za wizytę. Na widok terminala płatniczego aż mu się oczy świeciły, a przecież w roli lekarza najważniejsze powinno być chęć pomocy pacjentowi, a nie pieniądze.

Nieoceniona pomoc w leczeniu mojego przypadku. Kilkumiesieczne spotkania pozwoliły mi stanąć na nogi. Poza tym przebieg leczenia spełnił moje oczekiwania i odzyskiwanie zdrowia ,następowało etapami ,w zadowalającym czasie.

Dzięki Doktorowi wyszłam z okrutnej depresji,z którą zmagałam się baaardzo długo! Mimo,że są to dość drogie prywatne wizyty, powrót do zdrowia i humoru jest bezcenny! Polecam

Korzystam z leczenia u tego lekarza od kilku miesięcy (depresja). Bardzo kompetentny, poświęcający całą uwagę pacjentowi, wnikliwie zbierający informacje, potrafiący słuchać, nie traktuje pacjenta jak kolejnego petenta do "odhaczenia". Jasno i konkretnie opisuje i wyjaśnia charakter choroby, sposób leczenia, prognozę. Warto zadawać pytania, nie zbywa zdawkowymi odpowiedziami. Nie odnosi się do ogółu, skupia się na problemie i historii pacjenta.

bardzo dobry psychiatra leczy mnie juz pare lat jestem bardzo zadowolona

bardzo dobry psychiatra leczy mnie juz pare lat jestem bardzo zadowolona

Ten lekarz jest na bieżąco z wiedzą medyczną jak również zależy mu na wyzdrowieniu pacjenta, on nie odpuszcza. Jest z pewnością bardzo pracowity , pracuje z dużymi efektami w szpitalu , a dopiero po pracy prowadzi praktykę lekarską. Zależy mu plus poparte jest to wiedzą. Polecam!!! Dzięki niemu normalnie funkcjonuję. Jest bardzo przenikliwy , wie dużo o pacjencie, rozmawia z rodziną.

Zdecydowanie na "tak". Lekarz bardzo uprzejmy, z ludzkim podejściem, bierze pod uwagę wszystkie refleksje i widać, że stara się pomóc. "Przenikliwe spojrzenie" jak to ktoś określił, rzeczywiście deprymujące, ten lekarz dosłownie przeszywa wzrokiem, ciekawe jak bardzo wyczulony jest na kłamstewka :)

Muszę zgodzić się z komentarzem powyżej - przenikliwe spojrzenie na pacjenta to faktycznie cecha która jednocześnie wyróżnia tego lekarza i trochę deprymuje. Pan generalnie bardzo uprzejmy, chociaż momentami ciężko było mi określić czy jego uśmiech ma być drwiący czy życzliwy. Póki co przyjmuję leki, które mi przepisał i widzę znaczną poprawę, więc zdecydowanie polecam.

nie podobalo mi sie na wizycie nic kompletnie z tego nie wynioslem. pozdrawiam

nie podobalo mi sie na wizycie nic kompletnie z tego nie wynioslem.
pozdrawiam