lekarz Maciej Orzechowski

Profesjonalizm, kompetentność, uprzejmość, sprzęt wysokiej jakości. Wszystko na szóstkę z plusem. Z Czystym sercem polecam.

Szczerze polecam. Profesjonalizm idzie u Pana Doktora w parze z uprzejmością. Świetnie poprowadzona ciąża.

Bardzo dobry specjalista .fachowa opieka medyczna ,gabinet wyposażony w profesjonalny sprzęt medyczny .Serdecznie polecam.

Profesjonalizm, wyskoki poziom kultury osobistej, traktowanie pacjentki z godnością, bardzo dobre wyposażenie gabinetu.

Bardzo Polecam wizytę u Pana Doktora Macieja Orzechowskiego. Jest uprzejmy, miły i dba o dobro pacjentek. Pan Doktor jest bardzo delikatny podczas badania, oraz potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć wszystko o co tylko zostanie zapytany. POLECAM

To była moja pierwsza wizyta u dr Orzechowskiego, ale na pewno nie ostatnia. Pełen profesjonalizm, niezwykle miła osoba pana doktora oraz bardzo dobrze wyposażony gabinet to gwarancja sukcesu!

Dr Orzechowski to profesjonalista, byłam na pierwszej wizycie u Pana doktora i jestem bardzo zadowolona. Nie mogłam trafić na lepszego specjalistę. Dziewczyny polecam!

Odnośnie doktora Orzechowskiego - to, co można znaleźć u najlepszych lekarzy - kompetencja, życzliwość, szacunek dla pacjenta, spokój, pozytywne nastawienie do życia, umiejętność słuchania oraz wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie, brak pośpiechu i dobry humor :) Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Z chęcią idzie się na taką wizytę :) Serdecznie polecam!

Pan Doktor podczas pierwszego badania był bardzo delikatny. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył. Przeprowadził wszystkie badania i udzielił odpowiedzi na wszystkie moje pytania. .Poświęca dużo czasu na wizycie,jest cierpliwy,rzeczowy. Wizyty są punktualne bez żądnych opóźnień. Zdecydowanie POLECAM go ze względu na jego podejście i zaangażowanie podczas wizyty pacjenta.To zdecydowanie świetny ginekolog.

Szczerze Polecam!!! Lekarz z powołania.Bardzo sympatyczny i miły.Wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia, tłumaczy. Potrafi rozładować napięcie jakimś żartem czy anegdotą, bardzo przyjaźnie nastawiony do pacjentki.