lekarz Maciej Osiecki

Pediatra, Kardiolog

Doktor Maciuś - tak go nazywa moje dziecko - to wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Takich lekarzy ze świecą szukać. Polecam wszystkim.

Bardzo miły lekarz. Godny polecenia. Wysłucha z cierpliwością, zbada dokladnie i opowie o chorobie. Spokojnie rozmawia także z dziećmi.

profesjonalizm w 100 % pelna kultura, podejscie i poswiecony czas ,dostepny pomocny, najlepszy w Pile i okolicach

Doktor Osiecki to najlepszy pediatra oraz kardiolog w Pile. Jest świetnym lekarzem oraz bardzo dobrym człowiekiem zawsze można zadzwonić i się poradzić . Stara się pomoc i podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta.

Polecam tego lekarza na 1000% uprzejmy,miły cierpliwy.Czasu poświęca tyle ile potrzeba,wszystko wytłumaczy,można porozmawiać,pytać nie ma z niczym problemu.Godny polecenia i zaufania rodziców . Profesjonalista w każdym calu.Polecam

w 100 % lekarz z powolania kompetentny mily a diagnozy stawia trafne....

w 100 % lekarz z powolania kompetentny mily a diagnozy stawia trafne....

Bardzo dobry lekarz dzieki niemu szybko dowiedzialam sie jaka wade ma moje dziecko przedtem bylam u innego ktory wogole wykluczyl jakakolwiek wade jestem mu wdzieczna.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam,ze 100-tu procentowym zaufaniem powierzam mu swoje dziecko.To naprawdę bardzo dobry-najlepszy lekarz, godny polecenia.

Polecam tego lekarza na 1000% uprzejmy,miły cierpliwy.Zaczyna od zabawy z dzieckiem,przez co też dzieciaczek nie jest zestresowany.Czasu poświęca tyle ile potrzeba,wszystko wytłumaczy,można porozmawiać,pytać nie ma z niczym problemu.Godny polecenia i zaufania rodziców ,niestety dzisiaj trzeba uważać komu powierza się opiekę lekarską naszych dzieci.Profesjonalista w każdym calu.Polecam

dzięki Panu doktorowi moja córka żyje.do końca życia będę mu wdzięczna

dzięki Panu doktorowi moja córka żyje.do końca życia będę mu wdzięczna