lekarz Maciej Osiecki

Pediatra, Kardiolog

Doktor Maciuś - tak go nazywa moje dziecko - to wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Takich lekarzy ze świecą szukać. Polecam wszystkim.

Bardzo miły lekarz. Godny polecenia. Wysłucha z cierpliwością, zbada dokladnie i opowie o chorobie. Spokojnie rozmawia także z dziećmi.

profesjonalizm w 100 % pelna kultura, podejscie i poswiecony czas ,dostepny pomocny, najlepszy w Pile i okolicach

Doktor Osiecki to najlepszy pediatra oraz kardiolog w Pile. Jest świetnym lekarzem oraz bardzo dobrym człowiekiem zawsze można zadzwonić i się poradzić . Stara się pomoc i podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta.

Polecam tego lekarza na 1000% uprzejmy,miły cierpliwy.Czasu poświęca tyle ile potrzeba,wszystko wytłumaczy,można porozmawiać,pytać nie ma z niczym problemu.Godny polecenia i zaufania rodziców . Profesjonalista w każdym calu.Polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Piła"?

Adam Gronowski

NZOZ LOTNICZA