lekarz Maciej Osmański

Neurochirurg

Miałam to szczęście że trafiłam na tak wspaniałego lekarza jak dr. M Osmanski ponieważ gdyby nie jego szybka interwencja dzisiaj nie było by mnie, gdyż wszyscy lekceważyli moje dolegliwości z racji młodego wieku jestem już po dwóch operacjach przez błędy innych lekarzy nie da się odwrócić niektóre rzeczy ale po zakończeniu leczenia doktor nie pozostawił mnie bez dalszej opieki pokierowal mnie do innych specjalistów którzy mogli by mi pomóc w dalszym leczeniu. Życzę aby każdy chory spotkał tak oddanego i kompetentnego lekarza jak dr. Maciej Osmanski.

Bardzo dobry specjalista, wrażliwy człowiek i bardzo dobry neurochirurg. Potrafi leczyć, operować i znaleźć czas dla chorego

Zdecydowanie polecam, za indywidualne podejście do pacjenta, wyjaśnianie wszelkich wątpliwości oraz poświęcony czas. Kompetentny i skromny,czułam że jestem w dobrych rękach.

Pierwszy lekarz, który tłumaczy, wyjaśnia odpowiada szczegółowo na pytania. Godny polecenia, bardzo uprzejmy i budzący zaufanie.

Polecam w 100 % ! Bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Świetny kontakt - wszystko umie szczegółowo i po ludzku wytłumaczyć. Wspaniały fachowiec!

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Toruń"?

Matopat
ul. Storczykowa 8/10