prof. dr hab. n. med. Maciej Otto

Profesor Maciej Otto to bardzo dobry chirurg. Jestem ponad 6 miesięcy po operacji usunięcia guza wraz z nadnerczem - wszystko jest w porządku. Profesor szybko podjął decyzję o operacji i wszystko odbyło sie bez komplikacji. Jest to człowiek kompetentny i specjalista w swoiej dziedzinie. Polecam

Z całego serca nie polecam! Strzec się jak ognia! Człowiek, który myśli, że pozjadał wszystkie rozumy, a tak naprawdę nic nie wie.

Profesor Pan Maciej Otto - bardzo dobry chirurg. Rzetelnie i spokojnie tłumaczy wszystkie aspekty związane z chorobą. W pacjencie widzi człowieka /nie klienta/. Jesteśmy wdzięczni za operację męża, laparoskopowe usunięcie nadnercza. Dziękujemy i wszystkim polecamy. Ewa i Marek Kocielnik.

Profesor Otto to wg mnie człowiek na właściwym miejscu. Każdy ocenia lekarza wg własnych doświadczeń. Jak dla mnie jest to osoba kompetentna i dziękuję losowi, że akurat do niego trafił mój ojciec. To jedyny lekarz który nie pozbawił na nadziei i daje szanse na walkę z rakiem wątroby. Ma czas dla pacjenta na szczegółowe wyjaśnienia i nie wymaga zabiegania o atencję pacjenta. Wykazuje zainteresowanie stanem chorego, przychodzi i rozmawia jak człowiek z człowiekiem. Wierzymy, że walka z tak paskudną chorobą pod skrzydłami prof Otto będzie dużo łatwiejsza.

czytam powyższe komentarze i niestety podpisuję się pod tymi mnie pochlebnymi. mam bardzo złe doświadczenia jeżeli chodzi o tego lekarza. jest to człowiek, który nie potrafi przyznać się do błędu, potrafi zataić bardzo ważne informacje, może i poświęca czas pacjentowi, ale także potrafi z niewyjaśnionych przyczyn zaniedbać pacjenta, co w konsekwencji w moim przypadku miało tragiczne i najgorsze z możliwych skutki, a na koniec oczywiście przedstawił swoją wersję i perfidnie kłamał prosto w oczy nie poczuwając się do winy, ani własnego błędu, co wyszło w dokumentacji medycznej. a teraz najważniejszy i chyba najokrutniejszy fakt, a mianowicie nie poinformował rodziny, o tym, że pacjent zmarł i oczywiście się tego wyparł i zrzucił odpowiedzialność za to na innego lekarza.

Człowiek fałszywy, kłamliwy, dwulicowy i zdecydowanie przecenia swoje możliwości. Czasem jednak lepiej posłuchać innych ludzi, którzy również są wykształceni w tej dziedzinie a nie posługiwać się tylko swoją wiedzą bo nie zawsze ma się racje. Tak było w przypadku tego lekarza, który chyba nie do końca zna się na rzeczy.

Akurat na doświadczeniu mojej rodziny lekarz nie wykazał się szacunkiem do pacjenta, minął się z prawdą, nieudaną operacje opisał tak aby zataić swoje błędy.Oby jak najmniej takich "specjalistów" było w tym kraju oraz aby jak najmniej TAKICH ludzi!

W kompetencje i prawdomówność akurat tego profesora SZCZERZE wątpie! Nie polecam!!! Strzeżcie się tego człowieka, a to że "ma czas" na wszystko nie zawsze dobrze skutkuje dla ludzi!

W kompetencje i prawdomówność akurat tego profesora SZCZERZE wątpie!
Nie polecam!!!

W kompetencje i prawdomówność akurat tego profesora SZCZERZE wątpie!
Nie polecam!!!

Profesor Pan Otto Maciej jest świetnym chirurgiem, opanowany, spokojnie tłumaczy zalecenia, zawsze "ma czas" i szacunek dla pacjenta, po prostu dobry człowiek i prawdziwy dżentelment z klasą. Dziękuję Panu za operację tarczycy i za wspaniałą opiekę także dla całego Pana personelu. Ewa K.