dr n. med. Maciej Owczarek

Ortopeda, Rehabilitant, Traumatolog

Bardzo dobry specjalista. Wiele lat temu (chyba w 1991) operował mi kolano w szpitalu w Kutnie. Do tej pory jest super i nadal jeżdżę na nartach. Serdecznie pozdrawiam Panie Doktorze 😊😊😊

Serdecznie pozdrawiam Panie Doktorze 😊😊😊

Lekarz który w 1974 roku uratował mi życie. Wielkie kompetencje, miłość do ludzi! Prawdziwy lekarz z powołania!

Prawdziwy lekarz z powołania!

Doskonały specjalista, wspaniały człowiek

Doskonały specjalista, wspaniały człowiek

Wspaniały lekarz. Wysłuchał mnie i poświęcił dużo czasu. Poza tym spokojny i bije z niego takie ciepło. Miłe dla pacjenta.

wspanialy lekarz ,godny polecenia ,tlumaczy chorobe i metody jej leczenia ,jest bardzo mily i kompetentny

wspanialy lekarz
,godny polecenia
,tlumaczy chorobe i metody jej leczenia ,jest bardzo mily i kompetentny

Jestem Panu Doktorowi bardzo wdzieczna,bo dzieki Pana doswiadczeniu i znajomosci sztuki lekarskiej moge pracowac jako fizjoterapeutka,bo reka ktora Pan zlozyl po skomplikowanym zlamaniu jest taka jakby nigdy nie byla zlamana.Dla mnie Pan Doktor jest mistrzem w swoim zawodzie.Z wyrazami glebokiego szacunku-pacjentka.