lekarz Maciej Pasiński

Ortopeda, Traumatolog

2,7

Podejście do pacjenta, ton i tok rozmowy oraz chęć pomocy - tych cech na pewno u P. Macieja nie znajdziemy

BARDZO POLECAM POZYTYWNIE!!!! bardzo dużo czasu poświęcił mi na leczenie oraz tłumaczeniu mojego stanu zdrowia, ma duże pojęcie o tym co robi, i najważniejsze starannie podchodzi do każdego pacjenta, i do swojej pracy, lekarz z serca, nie to co niektórzy, takich lekarzy powinno być więcej, koledze uratował palec gdzie inni lekarze chcieli go uciąć, jako jedyny się nie zgodził. Oczywiście w naszym centrum zdrowia takich lekarzy nie chcą, co poświęcają pacjentowi czas i rzetelnie wykonują swoje obowiązki, bo lepiej trzymać partaczy i co na odwal robią i byle jak ważne że szybko. Lekarz naprawdę spoko jako specjalista i prywatnie. NAPRAWDĘ GODNY POLECENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM