Maciej Pawlak

Rewelacyjny lekarz.Pełna kultura połączona z wiedzą, praktyką i skutecznością medyczną. Polecam i jeszcze raz polecam. Sylwia

Bardzo dobry ortopeda. Cierpliwie podchodzi do pacjenta, poświęca sporo uwagi. Po dobrym rozpoznaniu i rehabilitacji mogę wrócić do biegania.

Fantastyczny specjalista, profesjonalny, indywidualnie podchodzi do pacjenta.Bardzo uprzejmy. Polecam:)

Dr Pawlak jest bardzo dobrym fachowcem. Zgłosiłam się po urazie barku. Doktor przywrócił mnie do pełni sprawności.

Doskonały ortopeda! Wnikliwie analizował moją kontuzję kolana, dużo czasu i uwagi poświęcał mi w czasie każdej wizyty. Po urazie nie ma już śladu, wróciłem do sportu. Polecam każdemu znajomemu.

Doktor Pawlak to zdecydowanie dobry specjalista i bardzo uprzejmy na wizytach. Po pierwszej z nich byłem pod dużym wrażeniem. Niestety ma jakiś problem z kalendarzem, słownością lub swoim telefonem. Z własnej inicjatywy podaje do siebie kontakt aby doprecyzować szczegóły po czym nie odbiera i nie odpowiada na smsy. I tak było trzy razy.

Przykro mi, wizyty odbyłam dwie, prywatną i publiczną. Za każdym razem spisał sobie mój tel. na karteczce i krótko mówiąc zbagatelizował. Nie polecam.

Nie polecam.

Zdecydowanie odradzam! Na wizytę czekałam 2miesiące(konsultacje przed operacją), liczyłam na przyspieszenie zabiegu(tak mi podpowiedzieli byli pacjenci i lekarz ze szpitala kolejowego w gdańsku). Podczas konsultacji dowiedziałam się jedynie tego, czego byłam świadoma od kilku miesięcy. Niestety, mimo kilkukrotnego przypominania się po konsultacjach i obietnicach nikt do mnie nie zadzwonił. Opózniło to moją operację o kilka miesięcy a stan kolana pogarsza się z dnia na dzień. To bardzo nieetyczne, bo jak można obiecywać na prywtanej wizycie termin operacji nfz? Reasumując: wizyta to najgorzej zainwestowane 150zł w moim życiu.

Czas oczekiwania na wizytę nie jest krótki, ale warto!. Polecam tego lekarza wszystkim potencjalnym pacjentom.

Bardzo dobry specjalista .Przejął rolę po swoim ojcu dr Michale Pawlaku uczył się u najlepszych.Polecam takich lekarzy. Teresa Milinkiewicz.