lek. med. Maciej Pawlina

Kompleksowe leczenie chorób ginekologicznych i prowadzenie ciąży z możliwością asysty przy porodzie.

Znajomość języków obcych:
- angielski,
- ...

Znajomość języków obcych:
- angielski,
- niemiecki,
- rosyjski.

Super lekarz, wspierający i kompetentny. Potrafi uspokoić pacjentkę, uprzejmy. Nie straszy. Polecam!

Super lekarz, wspierający i kompetentny.
Potrafi uspokoić pacjentkę, uprzejmy.
Nie straszy.
Polecam!

Trafiłam do doktora z polecenia pani ginekolog, ponieważ wystąpiło u mnie poronienie chybione. Pan Maciej po badaniu i rozmowie dał mi nadzieje na zdrowa ciąże, na prawdę spotkałam wielu lekarzy ginekologów którzy nie powinni mieć styczności z pacjentami a tu- anioł nie człowiek. Czułam ze jestem w dobrych rękach i bardzo szybkie wróciłam do siebie. Polecam gorąco.

Wspaniały lekarz, świetny fachowiec. Podejście do pacjenta bardzo dobre. Zna się na rzeczy. Polecam gorąco!

Świetny lekarz. Zna się na rzeczy, podejście do pacjenta doskonałe. Bardzo profesjonalny fachowiec i super człowiek.

Bardzo profesjonalne podejście. Pan Doktor operował mnie dwa razy i dwa razy uratował mi życie. Jeżeli jest taka potrzeba wciąga pacjenta do siebie na szpital i wszystkie badania są robione na kasę chorych. Dla mnie nie ma lepszego lekarza od 9 lat prowadzi mnie bez zarzutów. Z czystym sercem polecam !

ogromna wiedza polaczona z taktownym przekazaniem stanu zdrowia ,zaproponowane leczenie zawsze skuteczne i wyleczalne

Jestem w pełni usatysfakcjonowana z profesjonalnego podejścia do pacjenta. Ostatnio byłam operowana i jestem zaskoczona miłym i cierpliwym podejściem lekarza. Zasługuje na uznanie

dzięki niemu doczekałam się dziecka o które starałam się 6 lat w tej chili ma 3 i jestem szczęśliwa mama

Super lekarz!! Byłam operowana przez Pana doktora bardzo szczegółowo tłumaczy jest cierpliwy i miły. Po operacji żadnych komplikacji dobre samopoczucie. Dziekuje

konkretnie ,fachowo,bezpiecznie i miło,polecam każdej kobiecie

konkretnie ,fachowo,bezpiecznie i miło,polecam każdej kobiecie