dr n. med. Maciej Potocki

Neonatolog, Pediatra

Generalnie jest w porządku, bardzo sympatyczny człowiek z fajnym poczuciem humoru. Jako neonatolog doskonały jednak schody zaczęły się podczas wizyt domowych, przedszkolak z nieustającym ropnym gilem był traktowany maścią. Latami, dopiero coś mnie tknęło żeby odwiedzić laryngologa i sprawdzić " trzeciaka". Dr nawet tego nie zasugerował choć bywał u nas naprawdę często ( pomińmy temat pieniędzy ) dziecko od lat miało gronkowca złocistego oraz bardzo duża alergię i dlatego tyle chorowało. Dr potrafił leczyć go na ksztusiec bez żadnych badań ot tak bo kasłał... przykro mi bo bardzo Go lubiłam ale juz nie skorzystamy z usług tego dra

Zapomniałam dodać że moje dzieciaki od małego pana doktora uwielbiały. Wizyta lekarza zawsze im się kojarzyła jako dobra zabawa, nigdy źle !!!!

Absolutnie fenomenalny pediatra i cudowny, cieply czlowiek lubiacy ludzi. Tych malych tez;) Rodzilam z nim mojego syna i od tych juz 6 lat jest naszym lekrzem. Zawsze trafne diagnozy, leczy bez antyb jesli to tylko mozliwe i okazuje sie, ze jest to mozliwe! Dyspozycyjny. Zawsze pod telefonem. Cierpliwy. Odp ns kazde pyt. Polecam wszystkim bo to czlowiek wysokiej kultury osobistej, profesjonslista i, co czesto wazne, z poczuciem humoru.

Cudowny lekarz, moje dzieci rodziły się z doktorem i od tego momentu są przez niego zawsze leczone. Wspaniały specjalista, nieoceniony psycholog dla "histeryzującej" matki :) Lekarz który umie nazwać chorobę, nie używa antybiotyków gdy nie jest to niezbędne (co jest bardzo rzadkie w dzisiejszych czasach). Prawdziwy specjalista i dodatkowo uśmiechnięty lekarz, dzieci go uwielbiają!!

Kompententy i dobry lekarz. A przede wszystkim znakomity diagnosta. Potrafiacy bez problemu rozszyfrowac co dolega dziecku. Inni lekarze mogą sie od niego uczyć.

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8