dr n. med. Maciej Poznański

Ortopeda, USG ortopedyczne

Witam. Nie mogę ocenić wnikliwie kompetencji doktora jako np chirurga,gdyż moje złamanie już trochę ma i wymagało kontroli i ponownego założenia gipsu. Natomiast mogę ocenić podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo uprzejmy i wyrozumiały. Założył mi plastikowy gips i wytłumaczył jak mogę sobie pomoc gdyby mnie uwierał, nawet zwrócił uwagę czy włożę sweter na gips i czy nie będę miala z tym problemu. To w sumie mój trzeci gips na rece i zdecydowanie najlepiej założony. Uważam, że to ma ogromne znaczenie, gdyż życie może strasznie obrzydnąć jak gips gniecie lub jest zbyt gruby i w związku z tym cięzki lub miejscowo zbyt luzny i ociera a zlamana reka w nim lata. Cena gipsu- polowa mniej niż np.w Lux Medzie.
Pozdrawiam, Anna

Bardzo dobry i skuteczny fachowiec ,jestem parę dni po pierwszej wizycie i już widzę dużą poprawę.Dziękuję bardzo Panie doktorze

polecam zastanowić się jednak przed poddaniem pod nóż temu lekarzowi!ja po tym jak mu zaufałam zostałam z długami zaciągniętymi na operacje a co gorsza!z nogą w gorszym stanie niż przed operacją!a szanowny doktor umywa rączki!

Konkretny, kompetentny i oddany pacjentowi. W końcu po niespełna 2 latach leczenia u innych specjalistów, trafiłam na Pana Doktora: szybkie rozpoznannie, decyzja o artroskopii, zabieg i nareszcie mogę odetchnąć - kolano mnie nie boli! Ortopeda z powołania...to naprawdę widać:)

Wszystkim zaniepokojonym ortopedycznie serdecznie polecam dra Poznańskiego. Dzięki Doktorowi mam sprawnie pracujący nadgarstek po wielu komplikacjach. Co najważniejsze, wszystko bez zabiegu operacyjnego. Leczeniem zachowawczym i właściwie dobraną rehabilitacją dokonał Pan Doktor usprawnienia mojej ręki

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kraków"?

Gabinet Krowodrza (Łobzów)
Zakątek 13/36