dr Maciej Prywiński

Neurochirurg

Lepszego lekarza na swojej trudnej drodze spotkać nie mogłem. Z potężnego bólu zostały mi tylko wspomnienia. Mimo iż istniało zagrożenie, że stracę głos (odcinek szyjny operowany jest od przodu) nic się nie stało i nadal zarabiam na życie udzielając się wokalnie. Mistrz i przyjaciel.

Trafilam do szpitala z pełnym pęcherzem i niemożnością wypróżnienia oraz z wypadnietym dyskiem. Doktor Prywiński przeprowadził zabieg odbarczania na wysokości L3-L4, niestety oglądając rezonans kontrolny nie poinformował mnie że z zespołem ogona końskiego nie można chodzić długo ponieważ objawy tj brak czucia w kroczu i pośladkach i na tylnich powierzchniach nóg się utrwalają. Lezalam w tym szpitalu miesiąc czasu a nikt mi tego nie powiedział. Jeżeli nie pokazałabym rezonansu innemu neurochirurgowi nie byłabym po drugiej koniecznej operacji I wciąż miałabym problemy z chodzeniem i czuciem.

Na wstępie pragnę zaznaczyć iż formułując moja opinię na temat Pana doktora Prywińskiego nie mam na celu ujmować i w żaden sposób podważać innych opinii w stosunku do kompetencji zawodowych doktora, lecz przedstawić w skrócie odczucia i wyciągnięte wnioski po odbytej wizycie. Niestety pomimo dobrego nastawienia wynikającego z wielu pozytywnych opinii na temat leczenia doktora i nieoczekiwaniem cudów spotkałem się z ogromnym rozczarowaniem i nie otrzymałem żadnej pomocy w rozwiązaniu problemu z jakim borykam się od lat . Pomijając fakt , iż Pan doktor już na wstępie wykazał lekceważący stosunek dotyczący istoty problemu jaki mnie dotyczy był rażąco nieuprzejmy i jego rady dotyczące sposobu życia z doskwierającym schorzeniem odbiegały znacznie od rad jakie powinien udzielić lekarz, tym bardziej tak kompetentna osoba z jaką utożsamiany jest doktor Prywiński. Reasumując, nie otrzymałem żadnego naprowadzenia na jakiekolwiek kroki które mogłyby w jakimś stopniu pomoc w istniejącej sytuacji fizycznej i pomoc uśmierzyć odczuwany ból a pieniądze wydane na wizytę zaliczam do wydatków niepotrzebnie dokonanych.

mam szczera nadzieje ,ze dr.Prywinski pomoze mojej mamie ,mimo jej 81 lat .ZA co ,z gory serdecznie Dziekuje!!!!!

Super lekarz, szkoda, że oddala się od Bydgoszczy. Jeszcze nie spotkaliśmy lekarza tak LUDZKIEGO, oddanego i prawdomównego przy tym prawdziwy profesjonalista.

Cudowny człowiek, świetny specjalista-pasjonat, Judym XXI wieku: poświęca dużo czasu na rozmowę, nie wspominając o pieniądzach, prywatnych wizytach..; po 2 tyg. od operacji - chodzę, pracuję, uśmiecham się.... Dziękuję, Panie Doktorze!

Wizyta zakończyła się na omówieniu schorzenia i sposobie leczenie oraz że prywatnie koszt operacji przepukliny kręgosłupa wynosi 7 tyś. zł. Gdy dowiedział się, że nie stać mnie prywatnie - kontakt urywa się, gdyż zwodzi z ustaleniem terminu operacji.Nie masz kasy, jesteś poza zainteresowaniem tego lekarza. Przykre. Szkoda czasu.

Super lekarz i człowiek ,jak te wypowiadające się anonimy nie wierzą niech przejadą się po Polsce po sławnych dr. i docentach przyjmujących również w Bydgoszczy to się wtedy dowiedzą co to "PRAWDZIWE KOMPETENCJE,ZROZUMIENIE CHOREGO,UPRZEJMOŚĆ ITD" ja przeszedłem trzy operacje kręgosłupa i dopiero czwarta przeprowadzona przez dr.Prywińskiego zakończyła się pełnym sukcesem i znam wielu chorych którzy po jego zabiegach powrócili do normalnego życia. Jak ktoś nie wierzy mój mail.sezam.mikolajczyk@tlen.pl. Poza tym jedno słowo dla tych którzy tak głośno wypowiadają się że Pan dr.spóźnia sie do przychodni-czy chciałbyś aby to podczas twojego ...

Poza tym jedno słowo dla tych którzy tak głośno wypowiadają się że Pan dr.spóźnia sie do przychodni-czy chciałbyś aby to podczas twojego zabiegu dr wyszedł z sali operacyjnej i poszedł sobie do przychodni? Irek

Już trzy lata jak byłem operowany przez Pana Doktora. Żyję i czuję się wspaniale. Polecam wszystkim najlepszy z najlepszych. Po guzie nie ma śladu , do tej pory już dawno by mnie nie było.

Już trzy lata jak byłem operowany przez Pana Doktora.

Super lekarz, jeszcze nie spotkaliśmy lekarza tak oddanego, prawdomównego.

Super lekarz, jeszcze nie spotkaliśmy lekarza tak oddanego, prawdomównego.