lek. dent. Maciej Rączkiewicz

Byłam na wyrywaniu dwóch ósemek naraz, w tym jedna mocno problematyczna bo już mocno pod siódemkę wrosła. Skuteczne znieczulenie, dobre podejście, zęby usunięte szybko i sprawnie, na koniec dodatkowy zastrzyk chyba sterydowy. Wszystko zagoiło mi się dużo szybciej i 'przyjemniej' niż gdy dwa lata wcześniej gdzieś indziej usuwałam tylko jedną ósemkę.

Bardzo Bardzo Bardzo polecam Pana Macieja Rączkiewicza.Nie znam innego tak dobrego dentysty w Krakowie a może i w Polsce.Wyrywałem już drugiego zęba u Pana Macieja i drugi raz spotkałem się z fachowym podejściem.Dziękuję Panie Doktorze :)

Pan Doktor Maciej jest rewelacyjny!!! Wczoraj wyrwałam paskudnego zęba, mega strach i nerwy, zero bólu. Pełen profesjonalizm, ciepłe podejście do pacjenta, fachowe wytłumaczenie planowanego leczenia. Taka wizyta to czysta przyjemność co rzadko mówię po wizycie u stomatologa chirurga. Polecam gorąco!!! Spokojnie oddaję się w ręce Pana Doktora, dziękuję.

Totalnie niekompetentny lekarz. Nie wie co robi, nie ma podejścia do pacjenta. Zapytany o cokolwiek zbywa pacjenta płytkim żartem. Nie wykazuje się najmniejszą chęcią pomocy. Nie polecam.

Bardzo polecam Doktora Macieja Raczkiewicza. Strasznie sie balam przed usuwaniem osemki ktora siedziala poziomo, przykryta chyba koscia i dziaslem, wiec nie bylo jej wcale widac ba wierzchu. Pan Doktor wprowadza mila atmosfere, zabieg nie bolal nic a nic. Po zabiegu zaopatrzylam sie w zapasy Ketonalu forte , ale nie musialam zazyc ani tabletki przez caly okres gojenia.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024