lek. dent. Maciej Rączkiewicz

Jeśli ktokolwiek ma obawy co do wyrywania zębów to w 100% mogę zagwarantować że doktor Rączkiewicz jest najlepszym możliwym wyborem. Pomijając to że sam zabieg wyrywania jest całkowicie bezbolesny, to Pan doktor jest niezwykle uprzejmy, potrafi uspokoić i wprowadzić miłą atmosferę(w momencie gdy ktoś sie boi jest to nieocenione).

Byłam na wyrywaniu dwóch ósemek naraz, w tym jedna mocno problematyczna bo już mocno pod siódemkę wrosła. Skuteczne znieczulenie, dobre podejście, zęby usunięte szybko i sprawnie, na koniec dodatkowy zastrzyk chyba sterydowy. Wszystko zagoiło mi się dużo szybciej i 'przyjemniej' niż gdy dwa lata wcześniej gdzieś indziej usuwałam tylko jedną ósemkę.

Bardzo Bardzo Bardzo polecam Pana Macieja Rączkiewicza.Nie znam innego tak dobrego dentysty w Krakowie a może i w Polsce.Wyrywałem już drugiego zęba u Pana Macieja i drugi raz spotkałem się z fachowym podejściem.Dziękuję Panie Doktorze :)

Pan Doktor Maciej jest rewelacyjny!!! Wczoraj wyrwałam paskudnego zęba, mega strach i nerwy, zero bólu. Pełen profesjonalizm, ciepłe podejście do pacjenta, fachowe wytłumaczenie planowanego leczenia. Taka wizyta to czysta przyjemność co rzadko mówię po wizycie u stomatologa chirurga. Polecam gorąco!!! Spokojnie oddaję się w ręce Pana Doktora, dziękuję.

Totalnie niekompetentny lekarz. Nie wie co robi, nie ma podejścia do pacjenta. Zapytany o cokolwiek zbywa pacjenta płytkim żartem. Nie wykazuje się najmniejszą chęcią pomocy. Nie polecam.

Bardzo polecam Doktora Macieja Raczkiewicza. Strasznie sie balam przed usuwaniem osemki ktora siedziala poziomo, przykryta chyba koscia i dziaslem, wiec nie bylo jej wcale widac ba wierzchu. Pan Doktor wprowadza mila atmosfere, zabieg nie bolal nic a nic. Po zabiegu zaopatrzylam sie w zapasy Ketonalu forte , ale nie musialam zazyc ani tabletki przez caly okres gojenia.

Dzisiaj byliśmy z mężem w Instytucie Stomatologi .Mąż bardzo cierpiący nie został odesłany z kwitkiem a wprost przeciwnie przyjęty i Pan Doktor Maciej Rączkiewicz usunął mu złamanego zęba.Pierwszy raz widziałam męża który by był tak zadowolony.Pomimo ogromnego tamponu w ustach wymamrotał -''Lekarz super nic nie bolało".Jestem bardzo wdzięczna i pełna podziwu dla P.Doktora za takie ludzkie i pełne empatii podejście do pacjenta.Polecam każdemu!

Z całego serca polecam pana Rączkiewicza. Wczoraj wyrywałam 2 ósemki. Przed zabiegiem trzęsłam się jak osika a tu okazało się, że ból brzucha wywołany stresem był większy niż przez cały zabieg. Może te zęby mądrości były "łatwe" w usunięciu (chociaż które usunięcie zębów jest łatwe a co dopiero ósemki) ale wszystko (razem z czekaniem na działanie znieczulenia) trwało nie więcej niż 20 minut, i nic nie bolało. Siedziałam i myślałam, że coś tam sobie dłubie w tych moich zębach i czekałam na ból, a tu okazało się że jest już po, nawet nie wiem kiedy to zrobił. Ponieważ panikara jestem, przed zabiegiem nie chciałam go słuchać, ale już po na spokojnie wytłumaczył mi wszystko (co mogę a czego nie mogę robić). Zostały mi jeszcze dwie ósemki do wyrwania i na pewno udam się z tym do niego. Tak generalnie to znalazłam "swojego" dentystę ;-) (wczoraj byłam u niego pierwszy raz). Co do cen (byłam prywatnie) to też nie są złe (ogólnie, nie oszukujmy się, zabiegi dentystyczne są drogie, ale porównując z cenami w innych gabinetach te u niego były z niższej półki - za całość zapłaciłam 400zł). Na prawdę polecam.
Diana G.

Pełen profesjonalizm. Pan doktor jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Dba o samopoczucie pacjenta podczas zabiegu, odpowiada chętnie na wszystkie pytania. POLECAM!!!

Kolejna wizyta u Pana dr Macieja Rączkiewicza. Zabieg wszczepienia 4 implantów. Pełny profesjonalizm, serdeczna atmosfera, doskonała opieka personelu Krakowskiej Poradni Stomatologicznej przy ul. Lipińskiego w Krakowie. POLECAM AL