Najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie jakiego znam.zna sie na tym co robi,jak malo kto,polecam wszystkie trudne przypadki.

Jedyny taki lekarz. Najlepszy. Życzliwy, mądry, ludzki, serdeczny, cierpliwy no i faktycznie zabiegany ale jaki ma być jeśli jest świetny.

Dzięki Panu Doktorowi mam wspaniałego syna Jakuba, chodż spędziłam na patologi ciąży kilka tygodni syn urodził się zdrowy. Wszystko się udało dziękuję

Wszystko się udało dziękuję

dr prowadził moją ciąże - zawsze wiedziałam, że mogę zadzwonić, zapytac, spotkac sie i skonsultować w razie niepewności, dobry człowiek i lekarz!!! polecam!!!

Lekarz z powołania,wspaniały specjalista.Szpital na Inflackiej ma dobrych serdecznych pracowników,polecam.Dziękuję doktorze za opiekę.

Najlepszy ginekolog u jakiego kiedykolwiek byłam. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Uczciwy i kompetentny, bardzo uprzejmy. Zna się na tym co robi. Wyleczył mnie z wielu chorób, z którymi inni ginekolodzy "walczyli" latami. Wszystko tłumaczy. Ufam mu w 100%. Chodzi do niego też moja siostra i większość koleżanek. Wszystkie również bardzo sobie chwalą. Nie wiedziałam, że jeszcze kiedyś spotkam tak niesamowitego lekarza.

Wspaniały lekarz z powołaniem, do kazdej pacjentki podchodzi w taki sposób ze czujesz ze mu naprawde zalezy na Twoim zdrowiu. Prowadzi moja ciaze i czuje się bardzo bezpieczna. Lepiej nie mozna trafic!

Dziś łyżeczkował mi macicę po poronieniu. Bałam się jak cholera, bo to był mój pierwszy w życiu kontakt z chirurgią i narkozą. Zanim skończono podawać znieczulenie, widziałam, jak usiadł przede mną na stołku za sali zabiegowej, przygotował lampę a ja zamiast myśleć o tym, co będzie, poczułam ulgę, że zajmie się mną właściwa osoba i że oodaję swoją kobiecość w ręce człowieka, któremu ufam. Wcześniej cierpliwie zajmował się moim stanem, który długo nie przypominał ciąży, a jak już się ujawniła, to okazała się bardzo słaba. Kazał przychodzić do szpitala na ...

Wcześniej cierpliwie zajmował się moim stanem, który długo nie przypominał ciąży, a jak już się ujawniła, to okazała się bardzo słaba. Kazał przychodzić do szpitala na USG (wada - doktor jest zabiegany i trzeba czasem długo czekać), zeby mieć 100% pewności, co się dzieje. Na USG wszystko objaśnia, pokazuje, tłumaczy, co to jest.Jak pokazał mi na ekranie pozostałości po poronieniu, to wiedziałam, że nie ma z czym dyskutować. To, że pokaże i wyjaśni, bardzo pomaga, przekonało mnie, że muszę pokonać lęki i przyjść na zebieg. W gabiniecie natomiast doktor robi rysunki poglądowe, żeby wyjaśnić kobiecie jej problem.
Jest delikatny, doradzi, uśmiechnie się, nawet położy rękę na ramieniu, kiedy załamana kobieta wychodzi z gabinetu. W innych warunkach taki gest pewnie by mnie raził (obcy facet mnie pociesza?), ale w jego przypadku to czuje się jakby ojcowską opiekę.
Wady - nie można sie do niego dodzwonić, w oczekiwaniu na niego na oddziale spędza sie godziny i nie zawsze ma czas, żeby w szpitalu porozmawiać. Sam szpital tez nie wydaje mi się rewelacyjny (rodziłam 2 razy na Żelaznej), ale tu przyszłam za doktorem.
Wróciłam do niego po dłuższej przerwie - nie chciałam wydawać majątku na badania podczas ciąży prowadzonej prywatnie i miałam daleko, ale teraz to juz u niego zostanę.

Świetny lekarz :) Prowadził moją ciążę od początku. Wspierał pozytywnym myśleniem.

Zdziwiona byłam, że są jeszcze ginekolodzy z prawdziwego zdarzenia. Wyzbyłam sie stresu przed wizytami i jeżeli , która kolwiek z Pań bała się wizyty ginekologicznej.....Tu 100%, że nie ma się czego obawiać . Polecam Julia.