dr n. med. Maciej Skrzypczak

Ginekolog

Wspaniały lekarz z powołania. Bardzo troskliwy, zainteresowany i pełen empatii, a przy tym niesłychanie sympatyczny. Pan doktor prowadził moja ciązę i dzięki niemu wszystko przebiegło bez komplikacji - również poród siłami natury, zakończony jednak cc. W szpitalu odwiedzał mnie codziennie i interesował się moim stanem zdrowia. Zawsze mogłam i mogę na Pana doktora liczyć i w razie potrzeby zadać nurtujące mnie pytania czy też zadzwonić. Polecam z całego serca.

Przewspaniały lekarz, bardzo pogodny człowiek. Dr prowadził moja drugą ciąże i po raz kolejny się nie zawiodłam, jest po prostu niezawodny. Wszystkiego pilnuje i bardzo dba o pacjentki,nawet po porodzie przychodził na oddział zobaczyc, zapytać jak samopoczucie. Lekarz godny polecenia, oby więcej było takich lekarzy.

Wspaniały, kompetentny i niezwykle życzliwy lekarz. Już kilkanaście moich znajomych z mojego polecenia korzysta z opieki Pana Dr i jestem przekonana- wiem na 100%, że równie pozytywną opinię mogą wyrazić:) Pozdrawiam serdecznie Pana dr i gorąco polecam Wszystkim Paniom tak wspaniałego Specjalistę:)

Bardzo kompetentny lekarz,pogodny i zawsze optymistycznie nastawiony. Osobiscie bardzo miło wspominam ciążę pod jego nadzorem,mimo że opiekował sie mna od 5 miesiaca to i tak zawsze mogłam na niego liczyć. W szpitalu nigdy nie przeszedł obok mnie obojętnie,zawsze dostepny o każdej porze dnia. Paniom z Chełma chcącym rodzić w Lublinie polecam. Pozdrawiam.

Polecam tego lekarza, uprzejmy, kompetentny, poświęca tyle czasu ile trzeba, zleca niezbędne badania, tłumaczy chorobę i leczenie

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Chełm"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin