lek. med. Maciej Skrzypeklek. med. Maciej Skrzypek - zdjęcie profilowe

Kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej
Specjalizacje: chirurgia ogólna

Kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej
Specjalizacje: chirurgia ogólna
Specjalizuję się w chirurgii małoinwazyjnej, kolorektalnej, posiadam wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu operacji jelita grubego techniką laparoskopową w pełnym zakresie. Posiadam międzynarodowy certyfikat operatora chirurgicznego systemu robotycznego DaVinci.

Dr Skrzypek operował w Gorzowie Wielkopolskim moja mamę ratując jej życie. Dwa długie lata szukaliśmy lekarza który podjąłby się leczenia mojej mamy. Mama była w fatalnym stanie co pewnie wielu lekarzy odstraszyło. Wystarczył jeden tel do dr żeby cokolwiek zaczęło się dziać. Chcę zaznaczyć że dr nie obiecywał cudów ale zwyczajnie chciało mu się zająć mamy przypadkiem. Będę mu do końca życia wdzięczna za to co zrobił. A co najważniejsze nigdy nie było problemu jak dzwoniłam żeby dowiedzieć się o mamy zdrowie czy miałam wątpliwości które bardzo rzeczowo wyjaśniał. Dziękuję Panie dr za wszystko i życzymy sobie więcej takich lekarzy.

Bardzo kompetentny lekarz, specjalista chirurgii laparoskopowej, przyjechałam z Poznania do Gorzowa Wlkp, gdzie jest ordynatorem oddziału chirurgii ogólnej i onkologicznej, aby poddać się właśnie u niego zabiegowi laparoskopowej resekcji odcinka jelita grubego. Doktor jest doskonałym operatorem. Wszystko przebiegło pomyślnie. A przy tym rzeczowo i jasno objaśnia pacjentowi wszelkie wątpliwości medyczne. Czułam się pod jego okiem bardzo dobrze zaopiekowana. Gorąco polecam Pana Doktora Skrzypka.

Wspaniały lekarz pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta i jego bliskich cudownie ciepły człowiek uratował życie mojemu mężowi pomimo dni wolnych od pracy doktor przyjeżdża z Poznania aby przeprowadzić operację przez cały długi pobyt męża w szpitalu otaczał go profesjonalna opieką dziękuję panie doktorze

Napiszę swoje obserwacje z wczorajszego i dzisiejszego dnia. Mój tata wczoraj konsultowany przez 4 lekarzy z Gniezna otrzymał 3 różne diagnozy. W pierwszym przypadku lekarz pomocy doraźnej stwierdził, że to uwięźnięta przepuklina i tylko on miał rację. Skierował tatę do szpitala na 3 Maja, gdzie na SOR postawiono niepewną diagnozę, że to być może krwiak i trzeba czekać, bo może sam się wchłonie. Z tym, że lekarz był na tyle uczciwy, że powiedział, iż nie jest pewien co to jest. Konsultował się z kolegą, chyba chirurgiem. Zalecono tacie przyjazd dzisiaj o godz.9 na oddział chirurgii, bo będzie w tym czasie bardziej kompetentny lekarz, który zrobi USG i będzie wiadomo więcej. Otóż padła 3 diagnoza: prawdopodobnie powiększony węzeł chłonny... Chcę zapytać tylko, czy pan lekarz Maciej opuścił na studiach zajęcia , na których była mowa o przepuklinach? Objawy są proste. Aaaaa i pan lekarz zalecił jeszcze okłady na przepuklinę. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek leczono uwięźnięte przepukliny w ten sposób. Skończyło się na tym, że kazałam tacie jechać do innego szpitala i omijać chirurgię w Gnieźnie szerokim łukiem. W tej chwili tata jest operowany na ul. Juraszów z powodu........... wykluczonego przez 3 lekarzy: uwięźniętej przepukliny. A jak wiadomo medykom (chyba) stan taki jest bezpośrednim zagrożeniem życia. Niech odpowie pan sobie na pytanie, czy również swojego ojca potraktowałby pan w ten sposób? Przydałoby się panom Bogom w białych fartuchach trochę pokory, wyobraźni i przede wszystkim wiedzy.