lekarz Maciej Słowiński

3,5
3,1
3,5
3,2

Bylam prywatnie u czulam sie jakbym go jeszcze przepraszac musiala ze jestem. Lekarz kazal mi zrobic badania i mu pokazac to prostacko odpowiedzial po co to robilam. W ogole nie spotkalam sie z takim podejsciem. Ludzie wchodzili i wychodzili od niego jak z warzywniaka juz w poczekalnie wiedzialam ze cos z nim nie tak. Na koniec wizyty powoedzial mi ze jak chce to moze mi przepisac jakies lekarstwa. Ja sie pytam czy pomoga a on nie ale jak chce to moge moze mi przepisac.... brak slow... Prywatnie ani na fundusz z daleka...

Zdecydowanie nie polecam isc prywatnie bo po prostu szkoda tracic pieniadze. CIezko uzyskac wyjaśnienia co do stanu zdrowia, ignorujace podejscie do pacjenta.

Zdecydowanie nie polecam isc prywatnie bo po prostu szkoda tracic pieniadze.

Nie jestem zadowolona wyniki trzymał miesiąc i stwierdził, że to nie jego działka. Żadnej wskazówki co dalej. Byłam u innego i jak najbardziej potrzebny był "naczyniowiec".

Bardzo niemiły ponurak i zero kompetencji. Nie polecam

Bardzo niemiły ponurak i zero kompetencji. Nie polecam

Doktor Słowiński operował mnie 4 tygodnie temu na żylaki(lipiec 2012r).Lekarz godny zaufania,miły, kompetentny,dokładnie wytłumaczył na czym polega leczenie.Zawsze uśmiechnięty.Polecam Go znajomym.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Września"?

Słupca

Piastów 16 (Amika)