lekarz Maciej Smółkowski

Zawsze jestem zadowolona, nigdy pan doktor nie pospiesza i wytlumaczy wszystko jak nalezy. Wg mnie jest uczciwy i co wazne oddzwania

Lekarz którego mogę polecić każdej kobiecie z czystym sumieniem. Po wielu latach starań o dziecko, trafiłam do pana Smółkowskiego, który szybko zdiagnozował problem. Dzięki jego profesjonalnemu podejściu mam jeszcze dwójkę dzieci. Obie ciąże prowadził on i odbierał jeden poród. Był też bardzo opiekuńczym lekarzem po porodzie. Pełen profesjonalizm i przede wszystkim dobry człowiek 🙂.

Bardzo polecam! Ciąża. Pan doktor wytłumaczy, dokładnie zbada, rozluźni atmosferę. Angażuje się w pełni na każdej wizycie i ma indywidualne podejście do każdej pacjentki. To typ lekarza, do którego chce się wracać i ufa mu się w pełni 😊

Bardzo polecam! Ciąża.

Zawsze pod telefonem.. Jeśli nie może odebrać zawsze oddzwoni. Zawsze! Zawsze doradzi, zawsze przyjmie, zawsze zatroskany.. I nawet dzwoniac z płaczem tak przekieruje rozmowe, że czlowiek uśmiecha się 😉 Na wizycie nie zbywa, odpowiada na pytania, kompetentny, uprzejmy, ludzki!!

Na wizycie nie zbywa, odpowiada na pytania, kompetentny, uprzejmy, ludzki!!

Nie ma o czym mówić.. Lekarz godny polecenia. W rok zrobił to, czego mój wcześniejszy lekarz nie zdołał w 8lat! Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że zajmuje się kobietami, które starają się zajść w ciążę ale mają z tym problemy. Tak naprawdę dzięki Niemu zaszłam w ciążę.. Kierował na badania, do szpitala na zabiegi.. Podczas pobytu w szpitalu bardzo często przychodzil, pytał o samopoczucie.. Po prostu interesował się.. Zawsze miły, uprzejmy, żartobliwy.. Po prostu FACHOWIEC 😁

😁

Doktor Smółkowski prowadził moją ciążę. Urodziłam pięknego zdrowego syna. Mało tego był przy porodzie. Kiedy leżalam w szpitalu, do którego skierował mnie Pan Doktor, gdyż byłam już po terminie sam kontrolowal mój stan. Kiedy był obchód, lekarz który go prowadził powiedział>> Pani jest pacjetka Dr. Smółkowskiego. Doktor sam będzie badał!.<< i rzeczywiście tak się stało. Kiedy w ciąży dostałam zapalenia pęcherza i dzwonilam do niego o 20 w sobotę nie zostawił mnie samej sobie. Powiedział co.zrobić i już na drugi dzień byłam jak nowo narodzona. Zawsze mogłam na niego liczyć z każdym problemem. Jest fantastycznym lekarzem, który daje poczucie bezpieczeństwa. Jest delikatny. Najdelikatniejszy u jakiego byłam. Polecam wszystkim kobietom!

zdecydowanie polecam lekarza odbierał mój poród i zachował się jak profesjonalista

polecam jak najbardziej tego lekarza! co prawda jestem w trakcie leczenia u niego, zaś prowadził ciąże koleżanki i jak przyszło co do czego rodziła 20 min pierwsze dziecko

Bardzo dobry lekarz. Prowadził 2 moje ciąże. Zdecydowanie polecam. Kompetentny. Zawsze uśmiechnięty. Tłumaczy jakiekolwiek wątpliwości. Odpowiada na każde pytanie. Zawsze dostępny pod telefonem.

Absolutnie odradzam,niedelikatny,nie tlumaczy,naciąga na kolejne wizyty bez powodu,u mnie nie rozpoznał choroby.